iPhone'lara PlayStation 5 DualSense Desteği Geldi

4
3
0
0
0
Apple'ın dün akşam yayınladığı işletim sistemi güncellemeleri, Apple cihazlara DualSense Edge desteği getirdi. Tüketiciler artık, iPhone'da DualSense Edge ile oyun oynayabilecekler.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, geçtiğimiz akşam iOS 16.4, iPadOS 16.4, macOS Ventura 13.3 ve tvOS 16.4 isimli yazılım güncellemelerini kullanıcıların hizmetine sundu. Bu güncelleme, Türkiye'deki iPhone sahiplerine 5G desteği gibi çeşitli yeniliklerle karşımıza çıktı. Tüm yenilikler arasında dikkat çeken bir husus vardı.

Apple dün akşam yayınlanan güncellemeler ile Sony'nin PlayStation 5 ekosistemi için geliştirdiği DualSense Edge için destek vermeye başladı. Yani kullanıcılar, iPhone, iPad, mac veya Apple TV gibi ürünlerde DualSense Edge kullanabilecekler. 

6.500 TL'ye iPhone kumandası!

iphone dualsense edge desteği geldi

iOS 16.4 ile iPhone'lara DualSense Egde desteğinin gelmesi olması, bu oyun kolu ile iPhone'larda oyun oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Peki Sony'nin PlayStation 5 için tasarladığı DualSense Edge, tüketicilere tam olarak neler vadediyor?

Tüm detaylarına buradaki haberimizden ulaşabileceğiniz DualSense Edge, en basit anlatımı ile DualSense'in gelişmiş bir versiyonu. Orijinal versiyondan daha fazla buton içeren oyun kolu, bu butonların istenildiği gibi özelleştirilmesine de imkan tanıyor. Tüketicilerin bu oyun koluna sahip olmak için 6.500 TL'yi gözden çıkarmaları gerekiyor.

Kaynak : https://www.macrumors.com/2023/03/27/ios-16-4-playstation-5-dualsense-edge/
4
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
3
0
0
0