En Kullanışlı iPhone Müzik İndirme Uygulamaları - 2023

89
19
6
2
1
Müzik dinlemek, ruhunuzu dinlendiren bir ihtiyaçtır. Siz ruhunuzu rahat dinlendirin diye Webtekno ekibi olarak iOS kullanıcısı takipçilerimiz için iPhone müzik indirme uygulamaları ve programlarının alternatif bir listesini hazırladık. Hazırsanız başlıyoruz!

iPhone kullanıcıları, App Store’da bulunan uygulamalar ya da harici programlarla bilgisayarlarına müzik indirebiliyorlar. Ancak bu indirmelerin tercihini yaparken bazı kriterlere öncelik veriyorlar. Bu kritlerden bazıları; üyelik türü, uygulama içi özellikler ve istedikleri şarkıya kolayca ulaşabilmek.

iPhone müzik indirme uygulamalarını sizler için araştırdık ve bu listeyi hazırladık. Listemizde ücretli ve ücretsiz uygulamalar yer almakta. Bu yazımızın ardından kendinize ait müzik listelerini oluşturabileceğiniz alternatif programlar ve uygulamalar öğreneceksiniz.

iOS kullanıcıları için müzik indirmek

Başlamadan önce, müzik sitelerinden iPhone'a müzik indiren bir iPhone müzik indiricisi önermek istiyoruz: Easeus MobiMover

easeus

EaseUS MobiMover, yalnızca iPhone'dan bilgisayara (Windows/Mac) müzik ve fotoğraf gibi verileri aktarmakla kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi web sitelerinden müzik indirip doğrudan iPhone'unuza aktarır.

EaseUS MobiMover ile iPhone'da nasıl kullanılır?

iPhone müzik indirme uygulamaları: 

  • Spotify (Dahili indirme)
  • Youtube Music (Dahili indirme)
  • SoundCloud (Dahili indirme)
  • Deezer (Dahili indirme)
  • Apple Music (Dahili indirme)
  • Freegal Music
  • Music Downloader

Hepimizin bildiği popüler uygulama: Spotify

Spotify

Piyasasının popüler uygulamaları arasında başı çekenlerden biri olan Spotify aracılığıyla telefonunuza istediğiniz müziği indirebilir ve çevrimdışı olarak bu müzikleri dinleyebilirsiniz ancak bunun için premium üyeliğe sahip olmanız isteniyor. Bu uygulamada indirdiğiniz müziklere telefonunuz üzerinden değil, uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygulama artı olarak şu sıralar 3 aylık premium üyeliği deneme şansını kullanıcılara sunmakta. Spotify, aylık bireysel paketleri 17.99 TL'den başlayan fiyatlarla sunuyor.

Spotify alternatiflerinden: Youtube Music:

Youtube Music

Ülkemizdeki piyasaya geçtiğimiz yıl itibariyle giriş yapan Youtube Music, iOS kullanıcıları için iyi bir tercih. Ayrıca premium üyelik kullanarak ekran kilitliyken ya da çevrimdışı modda şarkı dinlemek, şarkı indirebilmek, reklamsız geçişler premium paketinin sevilen özellikleri arasında yer alıyor. Youtube Music'in bu paketlerinden faydalanmak için belirlediği bedel ise 34.99 TL.

Çalma listesi oluşturup şarkı indirebileceğiniz: SoundCloud

SoundCloud

SoundCloud, trend müziklerin orijinalini ve farklı versiyonlarını keşfetmek isteyenler için ideal uygulamalar arasında yer alıyor. SoundCloud ile çalma listeleri oluşturabilirsiniz ve premium üyelikle birlikte müziklerinizi indirebilirsiniz. Ayrıca kendi parçalarınızı da uygulama içinden yükleyebilirsiniz. SoundCloud Go+ üyelik paketleri, aylık olarak 26.99 TL'den başlayan fiyatlarla App Store'da boy gösteriyor.

SoundCloud indir:

Milyonlarca şarkıdan oluşan arşiv: Deezer

Deezer

Geçtiğimiz günlerde Türk kullanıcılarına olumlu gelişmeler sunan Deezer, milyonlarca şarkıdan oluşan arşivlerine yeni Türkçe müzikler kazandırmıştı. Aylık 17.99 TL gibi bir rakamla satın alabileceğiniz premium üyelikle istediğiniz şarkıları uygulama üzerinden indirebilir ve çevrimdışı mod özelliğiyle dinleyebilirsiniz.

Deezer indir:

IOS denince akla gelen: Apple Music

Apple Music ile iPhone müzik indirmek

30 milyonu aşkın kullanıcısıyla büyük müzik uygulamaları piyasasında kendine yer edinmiş olan Apple Music ile çalma listelerinizi indirip ve bu listeleri diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca canlı radyo kısmını da kullanabilirsiniz. Uyum olarak iOS 8.2 ve sonrası kullanıcılar için ideal olan bu uygulamada basit şekilde müzik indirebilirsiniz. Uygulamadaki ilk 3 ay ücretsiz deneme abonelikle birlikte bu özellikleri kullanabilirsiniz. Ardından; öğrenciler için aylık 6.99 TL'den, bireysel kullanım paketleri için 13.99 TL'lik bir fiyatla abone olabilirsiniz.

Apple Music indir:

7 milyona yakın arşiv: Freegal Music

Freegal Music

7 milyona yakınlık bir müzik arşivini kullanıcılarıyla paylaşan Freegal Music, basit ve ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz iPhone müzik indirme uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamaya girdikten sonra istediğiniz müziği aratıp yanındaki indirme butonuna basarak sevdiğiniz müzikleri cihazınıza indirebilirsiniz.

Freegal Music indir:

Hızlıca indirme yapabileceğiniz: Music Downloader & Player

Music Downloader ile iPhone müzik indirmek

Ücretsiz bir şekilde kullanıcılara ulaşan Music Downloader, hızlı ve akıcı bir uygulamadır. Müzikleri bu şekilde hızlıca indirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra programda; çalınan müzikleri tanıma, FM radyo, karanlık tema gibi ekstra özellikler de yer alıyor. Music Downloader, çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor.

Music Downloader & Player indir:

89
19
6
2
1
Emoji İle Tepki Ver
89
19
6
2
1