Netflix, La Casa de Papel 5. Sezon Fragmanını Yayınladı [Video]

42
4
1
1
0
Netflix, La Casa de Papel 5. Sezon Fragmanını Yayınladı [Video]
Netflix, İspanyol yapımı popüler dizisi La Casa de Papel'in gelecek ay seyircilerle buluşacak 5. sezonunun ilk 5 bölümünden sahneler içeren fragmanını yayınladı.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film yayın servisi olan Netflix, kütüphanesine eklediği günden itibaren en popüler dizilerinden biri haline gelen La Casa de Papel'in 5. sezon fragmanını yayınladı. Söz konusu fragman, yeni sezonun ilk 5 bölümünden sahneler içeriyor.

Aslen bir televizyon dizisi olsa da dünya çapında popülerliğe Netflix kütüphanesine eklenmesiyle ulaşan La Casa de Papel, 2017 yılında ilk kez Netflix aboneleriyle buluşmuştu. Dizinin merakla beklenen 5. sezonu ise 3 Eylül tarihinde yine Netflix abonelerinin beğenisine sunulacak.

La Casa de Papel 5. sezon fragmanı

Alvaro Morte'nin 'profesör' karakteriyle merkezinde yer aldığı dizinin başrollerinde Ursula Corbero, Miguel Herran, Itziar Ituno, Jaime Lorente, Pedro Alonso, Alba Flores gibi isimler yer alıyordu. Devam sezonlarında dizinin konusu her ne kadar farklı noktalara evrilmiş olsa da La Casa de Papel'in 5. sezonda da seyircileri memnun etmesi bekleniyor.

42
4
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
42
4
1
1
0