Netflix’in Popüler Dizisi “1899” İptal Edildi

49
15
10
6
1
Dark’ın yaratıcılarının yeni dizisi 1899, Netflix’te yayına girdikten sonra birçok kişi tarafından beğeni ile takip edildi. Ancak dizinin arkasındaki isimler Baran bo Odar ve Jantje Friese, yaptıkları açıklamada dizinin yeni sezonlarının çekilmeyeceğini söyledi.

İlk olarak 2017 yılında yayınlanan Dark dizisinin yapımcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese, 1899 dizisinden de oldukça umutluydu. İzleyicilerde büyük bir merak uyandıran dizi, Kasım ayında izleyici ile buluştu. Birçok kişi tarafından beğenilen 1899 dizisi ile ilgili ise yeni bir gelişme yaşandı.

17 Kasım’da ilk sezonu ile Netflix’te yayınlanan gizem dolu hikayenin yapımcıları, Instagram hesaplarından yaptıkları açıklamada dizinin yeni sezonlarının gelmeyeceğini duyurdu. 

1899 yapımcıları, veda haberini Instagram'dan duyurdu

Netflix'in Dark dizisinin de arkasındaki isimler olan ortak yapımcılar Baran bo Odar ve Jantje Friese’ın Instagram hesabından yaptıkları açıklama şu şekilde;

()

"1899'un yenilenmeyeceğini üzülerek söylemek zorundayız. Bu inanılmaz yolculuğu Dark'ta yaptığımız gibi 2. ve 3. sezonla bitirmeyi çok isterdik. Ancak bazen işler planladığınız gibi gitmez.

Hayat böyle bir şey. Bunun milyonlarca hayranımızı hayal kırıklığına uğratacağını biliyoruz. Ancak bu harika maceranın bir parçası olduğunuz için size tüm kalbimizle teşekkür etmek istiyoruz. Sizi seviyoruz. Asla unutmayın." 

49
15
10
6
1
Emoji İle Tepki Ver
49
15
10
6
1