• Anasayfa
  • Sinema
  • Netflix, ‘In The Tall Grass’ın Fragmanını Yayınladı

Netflix, Stephen King Eseri ‘In The Tall Grass’ın Fragmanını Yayınladı

12
4
3
2
1
Netflix, Stephen King ve oğlu Joe Hill’in aynı adlı hikayesinden uyarlanan ‘In the Tall Grass’tan ilk fragmanı yayınladı. Yapımda, uzun ve devasa otlarla kaplı bir bölgede insanların kapana kısıldığı ve kaybolduğu bir gerilim hikayesi anlatılıyor. Film 4 Ekim’de yayınlanacak.

Stephen King, edebiyat dünyasını olduğu kadar sinema ve televizyonu da besliyor. Korku ustasının oğlu Joe Hill ile birlikte kaleme aldığı In the Tall Grass, Netflix tarafından film haline getirildi. 

Her zaman birbirinin yanında olan iki kardeş Becky (Laysla De Oliviera) ile Cal (Patrick Wilson), yolculukları esnasında bir erkek çocuğunun ağlamalarını duyarlar. İki kardeş kısa sürede kendilerini içinden çıkılamayan ve gerilim dolu bir dünyanın içinde bulurlar. 

in the tall grass

Filmin senaryosunu yazan Vincenzo Natali, aynı zamanda yönetmen koltuğunda yer alıyor. Filmde De Oliviera ve Wilson’ın dışında Harrison Gilbertson, Avery Whitted, Will Buie Jr ve Rachel Wilson da yer alıyor. 

Film, Ekim ayının ilk büyük korku eseri olarak 4 Ekim’de Netflix izleyicileriyle buluşacak. 

In the Tall Grass, ilk olarak 2 bölüm halinde Esquire dergisinde yayımlanmıştı. Novella adlı uzun hikaye türündeki eser, o dönemde de dikkat çekmeyi başarmıştı.

Kaynak : https://mashable.com/video/in-the-tall-grass-stephen-king-trailer/
12
4
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
12
4
3
2
1