Peugeot, Yeni Manifestosunu Resmen Duyurdu! [Video]

13
2
1
0
0
2021'de Stellantis çatısına girdikten sonra dikkat çeken işler yapan Peugeot, şirketin yeni manifestosunu duyurdu. "Çekimin dili" olarak belirlenen yeni manifesto, Peugeot için yeni bir dönemin başlangıcı niteliğinde.

Aralarında Türkiye'nin de olduğu pek çok ülkede en çok tercih edilen otomobil markaları arasında yer alan Peugeot, bugün yeni bir reklam filmi yayınladı. Bundan birkaç ay önce tanıtılan 408 isimli crossover aracın da bulunduğu bu reklam, Peugeot'nun yeni marka manifestosunu da içeriyordu.

Peugeot tarafından yapılan açıklamaya göre şirketin yeni manifestosu, "Çekimin dili" anlamına gelen "The Language of Attraction" olacak. Marka vizyonlarının "cazibenin gücü" etrafında şekillendiğini söyleyen Peugeot yetkilileri, yeni manifestonun marka vizyonunu somutlaştıracağını ifade ediyorlar.

"Peugeot'lar sadece metal ve cam değil; cazibe, tutku ve tarih de içeriyor"

Peugeot manifesto

Yapılan açıklamada, Peugeot arabaların sadece metal ve camdan yapılmadığı belirtildi. Şirkete göre otomobiller; cazibe, tutku ve tarih de içeriyor. Bunun sürekliliğinden bahseden yetkililer, yeni manifestonun şirket için üç olmazı temsil edeceğini söylüyorlar. Bu üç olmaz; cazibe, duygu ve mükemmellik.

Peugeot 408

Peugeot'nun büyük bir değişimin içinde olduğu tüm otomobil tutkunları tarafından bilinen bir gerçek. 2021 yılında Stellantis çatısı altına giren Peugeot'un ilk önemli hamlesi, logo değişikliği olmuştu. Öte yandan; Peugeot'nun otomobilleri, son birkaç yıldır yepyeni tasarımlara geçti ve yeni tasarımlar, pek çok kişiden tam not aldı. İşte bugün gelen açıklama, Peugeot dönüşümünün tüm hızla devam ettiğinin bir göstergesi.

Peugeot'nun yeni manifestosunu duyurduğu reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz

2022 model Peugeot fiyatları için:

Kaynak : https://www.media.stellantis.com/em-en/peugeot/press/peugeot-reveals-its-new-brand-manifesto-the-language-of-attraction-in-an-original-film
13
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
13
2
1
0
0