PUBG Mobile'a 'Galata Kulesi' Geldi (29 Ekim Kutlamaları da Yolda!)

26
5
1
0
0
Türkiye'nin en önemli sembolik yapılarından birisi olan Galata Kulesi, PUBG Mobile'a eklendi. Ayrıca oyuncular için farklı sürprizler de duyuruldu.

Mobil dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan PUBG Mobile, yeni güncellemeyle birlikte önemli bir yeniliğe yer verdi. Battle-royale oyunu, Türkiye’nin en ikonik tarihi yapılarından birisi olan Galata Kulesi’ne ev sahipliği yapmaya başladı.

Galata Kulesi, bugün yayınlanan güncellemeyle birlikte PUBG Mobile oyuncularının Erangel haritasında ziyaretine açıldı. Bununla birlikte Galata Kulesi’ne özel oyunculara özel ödüller veren bir ödül kod olarak ‘GALATA2022’ de paylaşıldı.

29 Ekim’e özel kutlamalar da yapılacak:

pubg mobile

Galata Kulesi’nin yanı sıra PUBG Mobile, 29 Ekim’de, Türkiye Cumhuriyeti’nin 99. yıl dönümünde de özel kutlamalara ev sahipliği yapacak. Oyuncular, bu tarihte birçok ödüllü etkinliğe katılabilecek.

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, paylaştığı açıklamasında Galata Kulesi’ni PUBG Mobile olarak ülkemizin tanıtımında başlangıç olarak gördüklerini ifade etti. Şenyüz, önümüzdeki dönemlerde de yeni sürprizlerin geleceğine işaret etti.

26
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
26
5
1
0
0