Samsung Galaxy S23 Ultra, Tanıtıma Günler Kala Kanlı Canlı Görüntülendi: 200 MP Kamera, 8K Video Kaydetme ve Dahası [Video]

15
5
4
2
1
Samsung Galaxy S23 Ultra, tanıtımına 2 haftadan az bir süre kala tüm detaylarıyla görüntülendi. Kamera özelliklerinden tutun tasarımına kadar tüm detayları ortaya çıkan telefon, Nikaragua'da satılmaya başladı bile.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S23 Ultra hakkındaki neredeyse tüm detaylar etkinliğe günler hatta haftalar varken sızdırıldı. Telefonun fiyatından tutun da lansman görüntülerine kadar pek çok detaya rağmen telefonun detaylı görüntüsü sır gibi saklanıyordu. Ta ki bugüne kadar.

Geçtiğimiz gün bir Instagram sayfasının paylaştığı bir video, Galaxy S23 Ultra’nın nasıl göründüğünü bizlere gösteriyor.

Satmak için tanıtılmasını bekleseydiniz keşke

Nikaragualı bir Instagram hsabının paylaştığı bu videoda Galaxy S23 Ultra’yı ilk kez kanlı canlı görüyoruz. Tasarım her ne kadar S22 Ultra’ya fazlasıyla benzese de çok ufak farklılıklarla bu telefonun S23 Ultra olduğunu anlayabiliyoruz. Videoda telefonun yeşil rengini görüyoruz ancak bugün sızdırılan bazı fotoğraflarda telefonun Phantom Black, Yeşil, Krem ve Lavanta renkleri de ortaya çıkmış oldu.

Ayrıca tüm bunlara ek olarak S23 Ultra’nın kamera testiyle ilgili bir video da ortaya çıktı. Videoda telefonun 100x yakınlaştırmaya sahip olduğu, 8K çözünürlükte 30 FPS desteklediği, 200 MP modunun bulunduğu ve portre modunda video çekebildiği açıklandı. Tüm sızıntıları derleyen Twitter kullanıcısı Alvin, videoları paylaşan Nikaragualı hesapla temasa geçtiğini ve Telefonun IMEI numarasını sorgulayarak telefonun gerçekten S23 Ultra olduğunu birince elden doğruladığını açıkladı.

Üstelik telefonlara sahip olan ve bu sızıntıları paylaşan sayfa şimdiden telefonları satmaya başladı bile. Tanıtıma 2 haftadan az bir süre kalmışken önümüzdeki günlerde tanıtımdan önce inceleme videolarıyla karşılaşabiliriz.

Galaxy S23 Ultra'nın sızdırılan kamera testleri

15
5
4
2
1
Emoji İle Tepki Ver
15
5
4
2
1