• Anasayfa
  • Sektörel
  • Spotify, ABD Abonelerine Ücretsiz Google Home Mini Dağıtıyor

Spotify, Tüm ABD Abonelerine Ücretsiz Google Home Mini Dağıtıyor

125
20
11
4
2
Geçtiğimiz yıl Spotify Family abonelerine ücretsiz olarak akıllı hoparlör dağıtan Spotify, bu yıl da benzer bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Spotify, ABD'de bulunan tüm abonelerine Google'ın 'Home Mini' akıllı hoparlörünü ücretsiz bir şekilde hediye edecek.

Geçtiğimiz yıllarda da abonelerine hediyeler dağıtan Spotify, Google ile anlaşma yaptığı başka bir kampanya ile geri döndü. Dünyanın lider konumda bulunan müzik akış şirketi, bu kez tüm abonelerine Google Home Mini akıllı hoparlör dağıtacak.

Ne yazık ki ülkemizde geçerli olmayan teklif, ABD’de hem yeni hem de mevcut Spotify Premium ve Spotify Premium Family abonelerini kapsayacak. Bu noktada ABD kullanıcıları için Spotify Premium üyeliği 10 dolardan ve Spotify Family üyeliği ise 15 dolardan satılıyor. Ücretsiz olarak verilen ve taşınabilir olan Google Home Mini akıllı hoparlörün fiyatı ise yaklaşık 50 dolar.

Spotify, geçen yıl da benzer bir teklif sunmuştu:

Spotify Google Home Mini

Abonelerine hediyeler dağıtmayı seven Spotify, geçtiğimiz yıl da benzer bir kampanya ile karşımıza çıkmıştı. Spotify’ın 2018 yılında yaptığı bu kampanya ise yalnızca Spotify Family üyelerini kapsıyordu ve kampanya kapsamında kullanıcılara yine Google Home Mini dağıtılıyordu.

Şu anda daha geniş bir kitleye hitap eden bu teklifin tabii ki belirli şartları bulunuyor. Bu noktada geçtiğimiz yıl kampanyadan yararlanıp Home Mini’ye sahip olan aboneler, bu yıl ikinci hoparlörü alamayacaklar. Bu noktada zaten stoklarla sınırlı olan kampanyada böyle bir şart koşulması oldukça mantıklı görünüyor.

Bu tekliften yararlanabilmek için yerine getirilmesi gereken bir başka koşul ise tam abonelik şartlarını sağlamak. Yani deneme aboneliğine sahip olanlar, indirimli aboneliği olanlar olanlar veya Spotify’a üçüncü bir taraf aracılığıyla abone olanlar, Spotify’ın ücretsiz olarak dağıttığı Google Home Mini’lere sahip olamayacaklar.

Son olarak 22 Ekim’de başlatılan ve yalnızca ABD Spotify kullanıcılarının yararlanabildiği bu kampanya için belirlenmiş bitiş tarihi 15 Kasım. Ancak kampanya stoklarla sınırlı olduğu için Spotify, stoklar tükendiğinde kampanyayı sona erdirme hakkına da sahip.

Kaynak : https://www.androidheadlines.com/2019/10/spotify-is-giving-away-a-free-google-home-mini-to-all-subscribers.html
125
20
11
4
2
Emoji İle Tepki Ver
125
20
11
4
2