Star Wars Dizisi ’Andor’un İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]

10
2
0
0
0
Disney Plus’ın yeni Star Wars dizisi Andor’un ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanla birlikte daha önce 31 Ağustos’ta seyirciyle buluşacağı açıklanan dizinin 21 Eylül’e ertelendiği de ortaya çıkmış oldu. Dizinin ilk üç bölümünü Disney Plus’ta izleyebileceğiz.

Disney Plus’ta yayın hayatına başlayacak yeni Star Wars dizisi Andor’dan yeni görüntüler ve fragman yayınlandı. Rogue One öncesinde geçen olayların konu alındığı dizinin başrolünde diziye adını veren Cassian Andor karakterini canlandıran Diego Luna yer alıyor. Ayrıca Forest Whitaker da Saw Gerrera rolüyle yeniden izleyiciyle buluşacak.

Yeni fragman, 12 bölümlük diziden yeni görüntülerle ve bu hikayenin ne anlattığına dair birkaç yeni ipucuyla dolu. Dizi, Andor’un Galaktik İmparatorluk’a karşı isyanını ve imparatorluğun saflarına gizlenmiş bu asi casusun bu yoldaki ilk adımlarını anlatıyor. Fragmanda, imparatorluk içinde gizli görevde olan Andor, "Benim gibi birinin evlerine girebileceğini hayal bile edemezler" sözleri yer alıyor.

Tüm Star Wars film ve dizilerini izlemek için Disney+’a üye olabilirsiniz. Aylık 34,99, yıllık 349 TL’lik avantajlı fiyatı kaçırmayın.

“Rogue One’dan beş yıl önce neler olduğunu göreceksiniz”

Andor

Bu yılın başlarında Star Wars Celebration'da ComicBook.com'a açıklamalar yapan Diego Luna, dizi hakkında söyleyebileceği tek şeyin izleyicilerin "Rogue One’dan beş yıl önce neler olduğunu görecekleri ve olanlara inanamayacakları olduğunu" belirtti. Fragmanla birlikte yayınlanan fotoğraflarda, imparatorluğun varlığı ve işgal görüntüleri ön plana çıkıyor. Ayrıca fragmanda en son Rogue One’da Saw Gerrera’nın müttefikleri olan Edrio da yer alıyor.

Andor

Holografik bir haritayı inceleyen kişiler ve beyaz üniforması Rogue One’daki Orson Krennic'inkiyle aynı olan Denise Gough'un karakteri, fragman boyunca birkaç kez yer alıyor. Fragmanın en dikkat çeken görüntülerinedn biri de O'Reilly'nin Coruscant'taki Senato Odasına hitaben yaptığı Mon Mothma oldu.

Andor’un ilk fragmanı:

Andor, ilk üç bölümünü 21 Eylül'de Disney+ 'ta yayınlayacak. Dizinin ikinci sezonu için şimdiden çalışmalara başlandığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic başta olmak üzere dünyanın en ünlü yayıncılarının içeriklerine uygun fiyatlarla ulaşmak isterseniz, buraya tıklayarak Disney+ dünyasıyla tanışabilirsiniz.

Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=cKOegEuCcfw&ab_channel=StarWars
10
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
2
0
0
0