Netflix, Türkiye'de Ücretsiz Görsel Efekt (VFX) Eğitimine Başladı [Siz de Başvurabilirsiniz]

10
2
0
0
0
Netflix, Türkiye'de ücretsiz eğitim programı başlattı. Anima Okul iş birliğinde başlatılan program, görsel efekt üzerine olacak. İşte programla ilgili tüm bilgiler.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, Türkiye'de dikkat çeken bir projeyi hayata geçirdi. Türkiye'de animasyon ve görsel efekt üzerinde eğitim veren Anima Okul ile iş birliğine giden Netflix, ücretsiz eğitim programı başlatacağını duyurdu. Tahmin edilebileceği üzere animasyon ve görsel efektler üzerine verilecek eğitimlerle, alanında uzman isimler yetiştirilmesine imkan tanınacak. 

Görsel Efekt (VFX) Eğitimi olarak isimlendirilen ücretsiz program, tam 180 saatlik içerikten oluşacak. Eğitime katılanlar, ders içeriklerine sınırsız erişim imkanı yakalayacaklar. İlk aşamada bir eleme etabına sokulacak adaylar arasında seçilenler, Netflix ile Anima Okul'un eğitim programına katılmaya hak kazanacaklar.

Peki bu eğitimlerde tam olarak neler öğretilecek?

Netflix ücretsiz eğitim

Netflix ile Anima Okul'un iş birliğinde hayata geçirilen eğitim projesi, toplamda 6 ana başlık altında toplanacak. Bu başlıkları şöyle sıralayabiliriz:

  • Modelling
  • Texture
  • Render-Lighting
  • Animation Mocap
  • Previz
  • 2D-3D VFX-Compositing

Başvurular ne zaman başlayacak?

Görsel Efekt (VFX) Eğitimi için başvurular 8 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Başvurular nasıl yapılacak?

Netflix

Netflix ile Anima Okul'un iş birliğinde hayata geçirilen Görsel Efekt (VFX) Eğitimi'ne başvuru yapmak isteyenler buradaki bağlantıyı kullanabilirler.

Eğitimler ne zaman başlayacak?

Yapılan açıklamaya göre eğitimler 20 Haziran'da başlayacak ve 7 ay sürecek.

Görsel Efekt (VFX) Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi için buradaki bağlantı kullanılabilir.

10
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
2
0
0
0