Spider-Man'in İkonik Kötülerinden Birini Canlandıran Willem Dafoe, Yeni Bir Filmde de Aynı Role Sıcak Bakıyor

16
1
0
0
0
Sam Raimi’nin Spider-Man üçlemesinde Norman Osborne/Green Goblin’i canlandıran efsane aktör Willem Dafoe, olası yeni bir Spider-Man filmi için heyecanlandıran açıklamalarda bulundu.

Spider-Man çizgi romanının ve film uyarlamalarının en ikonik kötü karakterlerinden biri olan Green Goblin/Norman Osborne’u, ilk Spider-Man üçlemesinde canlandıran efsane oyuncu Willem Dafoe, Tom Holland’lı olan son üçlemenin son filminde de yer almıştı.

Spider-Man: No Way Home’daki Green Goblin performansıyla bu rolün ne kadar hakkını verdiğini tüm hayranlara kanıtlayan Willem Dafoe, yakın zamanda yaptığı bir röportajda Marvel ve Spider-Man hayranları için heyecanlandırıcı bir haber yaptı.

Her şey yolunda giderse neden olmasın?

Dafoe, yeni gerilim filmi "Inside"ı tanıtmak için yakın tarihte yaptığı bir röportajda, Spider-Man: No Way Home’da canlandırdığı Green Goblin’in bulduğu sahne zamanından memnun olmadığını, cameo yapmak istemediğini ve aksiyonun tam ortasında bulunmak istediğini belirtti.

Dolayısıyla Dafoe, ‘Her şer yolunda giderse elbette.’ diyerek açık bir kapı bıraktı. Şu an için Kevin Feige’den veya Raimi’den henüz Maguire’lı bir dördüncü filme dair bir açıklama yapılmamış durumda.

Bir tek Tom Holland’ı 4. kez kesin olarak göreceğimizi biliyoruz, hatta senaryosu bile hazırmış. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://variety.com/2023/film/news/willem-dafoe-green-goblin-third-spider-man-movie-1235557919/
16
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
1
0
0
0