Madame Web Filminde 'Örümcek Kadını' Kimin Canlandıracağı Kesinleşti [Video]

12
5
2
1
0
Geçtiğimiz aylarda Madame Web filminde yer alacağı söylentileri dolaşan Dakota Johnson, filmin setinde beklentileri karşılayan bir şekilde görüntülendi ve karakteri canlandıracağı kesinleşti. Johnson, Julia Carpenter'ın Madame Web olmadan önceki haliyle gözüktü.

Kendi süper kahraman evrenini genişletmeye devam eden Sony Pictures, bu kez Örümcek Adam’ın evreninde ilk kez gözükecek bir karaktere odaklanan film için kollarını sıvadı. Bu karakter, örümcek ağlarına bağlı bir şekilde yaşamını sürdüren ve psişik güçlere sahip olan Madame Web olacak.

Çizgi roman hayranlarının yakından tanıdığı ve ilk kez 1980’de The Amazing Spider-Man’in 210. sayısında gözüken karakteri filmde kimin canlandıracağı resmi olarak açıklanmadı. Fakat daha önce yapılan bazı paylaşımlar, Madame Web’i sevilen oyuncu Dakota Johnson’ın canlandıracağına işaret etmişti. Bugün, bu teoriyi destekleyen önemli bir video ortaya çıktı.

Dakota Johnson, Madame Web olarak gözüktü:

Filmin yakın zamanda çekimlerinin başladığı bilinirken, Twitter’da paylaşılan bir videoda setten görüntülere yer verildi. Uzaktan çekilen görüntülerde ikonik Madame Web kıyafeti içinde yer alan oyuncunun Dakota Johnson olduğu görüldü. Johnson, Julia Carpenter'ın kırmızı ceketi ve siyah pantolonuna sahipti.

madame web

Dakota Johnson’ın canlandırdığı Madame Web karakterinin gerçek adı Julia Carpenter olurken karakter, daha önce Örümcek Kadın olarak tanınıyordu. Fakat bir önceki Madame Web’in güçlerini alarak yeni Madame Web’e dönüşmüştü. Film, Johnson’ın yanı sıra Sydney Sweeney, Adam Scott ve Isabela Merced gibi isimlere de yer verecek.

Kaynak : https://comicbook.com/marvel/news/madame-web-set-video-may-confirm-dakota-johnsons-role-as-iconic-marvel-hero-we/
12
5
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
12
5
2
1
0