• Anasayfa
  • Sinema
  • Game of Thrones'un En Çok Kazanan Oyuncuları Ortaya Çıktı

Game of Thrones'un En Çok Kazanan Oyuncuları ve Ne Kadar Kazandıkları Ortaya Çıktı

106
9
8
6
5
Dizi sektöründe en çok izlenenler arasında bulunan Game of Thrones'un (GoT), en çok ücret alan oyuncuları açığa kavuştu.

Geçtiğimiz hafta içerisinde ilk bölümü korsan bir şekilde yayımlanan ve sadece ilk 23 saatinde 55 milyonu aşkın kişi tarafından izlenen Game of Thrones dizisinde, bölüm başına en çok hangi karakterlerin/oyuncuların ücret aldığı bilgisi dijital platformda ortaya çıktı.

Dizide bölüm başına en yüksek ücretin 500.000 dolar olduğu bilgisi yer alıyor. Bahsi geçen ücreti ise sadece 5 kişi alıyor. Bu kişiler; Lena Headey (Cersei Lannister), Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) -kısaca Lannister kardeşler-, Kit Harrington (Jon Snow) ve Emilia Clarke (Daenerys Targaryen).

İlk beş kadar olmasa da yine de izleyicilerini ekranlara kilitleyen Game of Thrones dizisinde oynayan ve hatrı sayılır miktarda para alan bazı oyuncular var. Bu oyuncular; Sophie Turner (Sansa Stark) ve dizideki kardeşi Maisie Williams (Arya Stark) olmak üzere 2 kişi. Bölüm başına aldıkları ücret ise tam 175.000 dolar.

Kaynak : https://comicbook.com/tv-shows/2019/04/21/game-of-thrones-highest-paid-actors/
106
9
8
6
5
Emoji İle Tepki Ver
106
9
8
6
5