Biz Apple’ı Beklerken Google da Boş Durmuyor: Pixel Etkinliğinde Bizleri Ne Bekliyor?

7
1
0
0
0
Silikon Vadisi devlerinden Google, şirketin Android temelli akıllı telefon serisi Pixel’in yeni cihazlarını tanıtacağı Pixel etkinliğinin gerçekleşeceği tarihi duyurdu.

Önümüzdeki Sonbahar dönemi, teknoloji şirketleri ve hayranları için bomba gibi geçecek. Bu bombalar 2 gün sonra Apple’ın iPhone 14’ü tanıtmasıyla birlikte başlamış olacak. Apple iPhone 14’ü tanıtır da diğer teknoloji şirketleri geri durur mu?

Tabii ki durmaz. Bir diğer Silikon Vadisi devi olan Google, çoktan davetiyelerini insanlara göndermeye başladığı Pixel cihazlarını tanıtacağı etkinliğinin gerçekleşeceği tarihi duyurdu.

Google, 6 Ekim’de Pixel etkinliğini gerçekleştirecek

Teknoloji devi, yeni Pixel cihazlarını 6 Ekim Perşembe günü Türkiye saatleriyle saat 17.00’da, New York şehrinin Brooklyn bölgesinde gerçekleşecek olan Pixel etkinliğinde tüm dünyaya tanıtacak. Peki etkinlikte neler tanıtılacak?

Google, baharda kamuoyuna Pixel 7’nin bir öngösterimini zaten yapmıştı ancak söylentilere göre bu etkinliğin yıldızı şirketin akıllı telefon serisi Pixel’in yeni cihazı Pixel 7 değil, Google’ın yeni akıllı saati Pixel Watch olacak. Bunun yanında etkinlikte Pixel 7 Pro ve Pixel Watch da tanıtılacak. 

Google’ın birçok ürün tanıttığı son etkinliğinin üstünden biraz zaman geçti, dolayısıyla söylentilere göre Google’ın 6 Ekim’de gerçekleşecek olan etkinliğinde bol bol yeni teknolojik ürün göreceğiz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://techcrunch.com/2022/09/06/googles-next-pixel-hardware-event-is-october-6/?guccounter=1
7
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
0
0
0