• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei'nin Türkiye'deki İkinci Mağazası da Hizmete Girdi

Huawei'nin Türkiye'deki İkinci Mağazası İstanbul'da Hizmete Girdi

29
4
2
0
0
Türkiye'deki ilk mağazasını İzmir Mavişehir'de açan Huawei, ülkemizdeki ikinci mağazasını da İstanbul İstinye Park'ta hizmete soktu.

Çinli akıllı telefon üretici Huawei, 6 Nisan tarihinde gerçekleştirdiği açılış etkinliği ile birlikte Türkiye’deki ikinci deneyim ve satış mağazasını İstanbul İstinye Park’ta hizmete soktu. Açılışa özel olarak 6-7 Nisan tarihlerinde pek çok üründe %20 indirim imkanı sunan Huawei, ayrıca 21 Nisan tarihine kadar Huawei P30 ve P30 Pro satın alan tüketicilere Huawei Watch GT hediye ediyor. Huawei, Türkiye’deki ilk resmi mağazasını yine bu yıl içinde İzmir’de açmıştı.

Türkiye’deki ikinci deneyim mağazalarını açmaları ile ilgili konuşan Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang, “Türk tüketicilerin ürünlerimizi deneyimlemesini son derece önemsiyoruz. 2019 yılında kendi mağazalarımızla tüketicilere ulaşmaya başladık. Şubat ayında İzmir Mavibahçe’de açtığımız ilk Deneyim Mağazamızın ardından ikinci mağazamızı İstanbul’da İstinye Park’ta hizmete açıyoruz.” dedi.

Huawei’nin yeni amiral gemileri ve şirketin Türkiye’de pazarındaki durumu hakkında da konuşan Wang, “Mağazamızda tüketiciler başta Türkiye’de bugün satışa sunmaya başladığımız P30 Serisi olmak üzere tüm akıllı telefonlarımızı ve diğer ürünlerimizi konforlu bir ortamda daha yakından inceleme ve deneyimleme fırsatı bulacaklar. Son dönemde pazar payımızın yüzde 29,7’ye çıkması, Türkiye’nin Huawei’ye olan yoğun ilgisini göstermesi açısından bizim için önemli.” şeklinde konuştu.

29
4
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
29
4
2
0
0