• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı 18 TL Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Fiyatı 18 TL Olan Candy Crush Benzeri Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

892
158
73
40
39
Indiegala, Steam'de 18 TL'ye satılan "Secrets of Magic: The Book of Spells" isimli bir oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı. Candy Crush benzeri bir oyun olan Secrets of Magic: The Book of Spells, eğlenceli müzik ve efektleriyle dikkat çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Ücretsiz oyun denince akıllara gelen ilk platformlardan olan Indiegala, yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlattı. Steam'de 18 TL karşılığında satın alınabilen "Secrets of Magic: The Book of Spells" isimli eğlenceli bir oyun, kısa bir süreliğine ücretsiz olarak edinilebiliyor. 

Secrets of Magic: The Book of Spells, en basit anlatımla Candy Cruhs'ın büyü yetenekli versiyonu. Oyunda, Victoria isimli bir karakterin kurgusal hayatına eşlik ediyoruz. Kötü bir cadının peşine düştüğümüz Secrets of Magic: The Book of Spells'teki amacımız, Victoria'ya büyü yapmayı öğreterek ailesini kurtarmasına yardımcı olmak.

Secrets of Magic: The Book of Spells

Oyunda farklı seviyelerde zorluklara sahip sayısız bölüm bulunuyor. Üç adet aynı şekli bir araya getirdiğiniz zaman da o şekilleri patlatıyor ve bu şekilde ilerlemeye çalışıyorsunuz. İki boyutlu bir oyun olarak karşımıza çıkan Secrets of Magic: The Book of Spells, eğlenceli müzikleri ve efektleriyle de pek çok oyunseverin hoşuna gidecek gibi görünüyor.

Bu arada oyun, sistem gereksinimleri açısından da pek çoğumuzu memnun edecek türden. Yıllar önce satın aldığınız ve artık atıl durumda olan bir bilgisayar bile bu oyunu rahatlıkla oynatabilir. Eğer Candy Crush tarzı bulmaca oyunlarını seviyorsanız, Secrets of Magic: The Book of Spells iyi bir alternatif olabilir.

Secrets of Magic: The Book of Spells

Secrets of Magic: The Book of Spells'e ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler

  • Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Secrets of Magic: The Book of Spells'in kampanya sayfasına erişin.
  • "Login to add to your library" isimli bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Eğer daha önce hesap oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
  • Kampanya sayfasına yeniden erişin.
  • Yeniden "Add to your library" butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. "Already owned. Go to library" ibaresini görünce bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada "Showcase Library" isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
  • İlgili menüde Secrets of Magic: The Book of Spells'in olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.
892
158
73
40
39
Emoji İle Tepki Ver
892
158
73
40
39