• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı 16 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam'deki Fiyatı 16 TL Olan Aksiyon Dolu Bir Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

810
138
65
38
37
Indiegala, Die Young: Prologue isimli bir oyunu ücretsiz olarak sunmaya başladı. Tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun olan Die Young: Prologue, gerek grafikleri gerekse diğer detayları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ücretsiz oyun kampanyaları denince akla gelen ilk platformlardan bir tanesi olan Indiegala, oyunseverlerin yüzünü güldürmeye doymuyor. Yeni bir ücretsiz oyun kampanyası daha başlatan platform, bu kez de oyunseverlere aksiyon dolu bir açık dünya oyununu ücretsiz olarak sunuyor. Dilerseniz hemen, Indiegala'nın yeni ücretsiz oyun kampanyalarının detaylarına yakından bakalım.

Indiegala'nın yeni ücretsiz oyun kampanyası, Steam'de 32 TL'ye satın alabileceğiniz "Die Young: Prologue" isimli bir oyunu içeriyor. Aksiyon ve şiddetin hiç eksilmediği bu oyunda yapmanız gereken esas şey ise hayatta kalmak. Tek başınıza oynayabildiğiniz bir oyun olan Die Young: Prologue, gerek grafikleri gerekse oynanış dinamikleri ile ön plana çıkmayı başarıyor.

Die Young: Prologue

Bir ajan kılığına gireceğiniz bu oyunda üzerinize düşen görevleri yerine getirmekle yükümlüsünüz. Oyunda yapmanız gereken şey ise bir adanın liderlik yapısını çözerek bu yapıyı ortadan kaldırmaya çalışmak. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere bu çok da kolay bir şey değil ve hareket eden her şeyin size saldırma ihtimalinin olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Oyunseverler şu sıralar, dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam'in yaz indirimleriyle ilgileniyor. Steam bu bağlamda "Die Young" isimli bir oyunu da indirimli olarak satıyor. Die Young: Prologue ise Die Young'un hikayesinin hemen önünü anlatıyor. Yani eğer Die Young isimli oyunu satın aldıysanız önce Die Young: Prologue'u oynamak sizi hikaye açısından daha fazla tatmin edecektir.

Die Young: Prologue

Die Young: Prologue'a ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler

  • Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Die Young: Prologue'un kampanya sayfasına erişin.
  • "Login to add to your library" isimli bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Eğer daha önce hesap oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanın ve kampanya sayfasına yeniden erişin.
  • Yeniden "Add to your library" butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. "Already owned. Go to library" ibaresini görünce bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada "Showcase Library" isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
  • İlgili menüde Die Young: Prologue'un olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.
810
138
65
38
37
Emoji İle Tepki Ver
810
138
65
38
37