• Anasayfa
  • Oyun
  • Taktiksel Bir Açık Dünya Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

İç Savaşın Eşiğine Gelen Bir Ülkeyi Kurtaracağınız Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

302
56
30
16
14
Ücretsiz oyun kampanyalarına devam eden Indiagala, bu kez de taktiksel bir açık dünya oyununu ücretsiz olarak sunmaya başladı. Briagade E5: New Jagged Union olarak isimlendirilen bu oyun, sizleri iç savaşın eşiğine gelmiş olan tropik bir ülkeye götürüyor.

Oyunseverler, özellikle de şu sıralar yeni oyunlar oynamak için can atıyorlar. Çünkü Türkiye'yi de etkisi altına alan koronavirüs salgını, insanların sağlığını korumak için evlerinde kalmasına neden oluyor ve bu da oyunseverleri, yeni oyun arayışına sokuyor. Bizler de Webtekno ekibi olarak, sizleri yeni ve ücretsiz oyunlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Oyunseverlerin yakından tanıdığı Indiegala platformu, yine bir oyunu daha ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Indiegala'nın ücretsiz olarak sunmaya başladığı oyun "Brigade E5: New Jagged Union" olarak isimlendiriliyor. Taktiksel bir açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkan Brigade E5: New Jagged Union, sizleri bu kez tropikal bir ülkeye götürecek. İç savaşın eşiğine gelmiş olan bu ülkede üstleneceğiniz görev ise bozulan düzeni yeniden tesis etmek olacak. Kiralayacağınız paralı askerler, üstlendiğiniz görevi tamamlamanız için sizlere yardımcı olacak.

Brigade E5

Brigade E5: New Jagged Union, yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahip olan bir oyun. Dolayısıyla bu oyunda grafikler açısından çok büyük bir beklentinizin olmaması gerekiyor. Ancak son dönemlerde yeni bir açık dünya oyunu arayışınız bulunuyorsa, bu oyunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızın güçlü olması da gerekmiyor. Peki bu oyuna ücretsiz olarak nasıl sahip olacaksınız?

Brigade E5: New Jagged Union'a ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Brigade E5: New Jagged Union'ın kampanya sayfasına erişin.
  • "Add to your library" isimli bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Eğer daha önceden Indiegala hesabı oluşturduysanız bu hesaba giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa da yeni bir hesap oluşturun.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanın ve kampanya sayfasına yeniden erişin.
  • Yeniden "Add to your library" butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. "Already owned. Go to library" ibaresini görünce bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada "Showcase Library" isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
  • İlgili menüde Brigade E5: New Jagged Union'ın olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.
302
56
30
16
14
Emoji İle Tepki Ver
302
56
30
16
14