• Steam Fiyatı 10.5 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 10.5 TL Olan Korku Oyunu, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

54
14
5
3
1
Steam fiyatı 10.5 TL olan gerilim ve aksiyon dolu "Affliction" isimli oyun, Indiegala'da ücretsiz oldu. Kurgusal ve iç savaş halinde olan bir ülkeye konuk olacağımız oyunda, 30'dan fazla harita ve senaryoyu deneyimleyebiliyoruz.

Türkiye'deki ilk ve orta öğretim kurumlarında eğitim alan gençler, bugün itibarıyla tatile giriyorlar. Pek çok öğrenci, tatilini dinlenerek ve bol bol oyun oynayarak geçirecek. Hal böyle olunca bizler de sizin için, fiyatı uygun olsa bile deneyimlemeyi tercih edeceğiniz yeni bir ücretsiz oyunla karşınızdayız. Popüler bir oyun platformu olan Indiegala, Steam fiyatı 10.5 TL olan Affliction isimli bir oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuyor.

2017 yılında piyasaya sürülen Affliction, grafiksel anlamda çok da büyük bir beklenti içinde olmamanız gereken bir oyun. Ancak oyunun konusu fazlasıyla ilgi çekici ve gerilim dolu. Öyle ki bu oyunda kurgusal bir Avrupa ülkesi olan Ghulovka'ya gidiyoruz. İç savaşın tüm ateşiyle yaşandığı ülkede yapmamız gereken tek şey, hayatta kalmayı başarmak. Ancak bu durum, gerilimle dolu olan bu oyunda fazlasıyla zor.

Affliction

Oyunun hikayesini daha da ilginç kılan bir diğer konu, bölgedeki bilim insanlarının yaptığı araştırma ve deneyler. Bu deneyler, beraberinde hiç de istenmeyen sorunlara yol açmış ve bilim insanları, onlarca çeşit mutant ve canavar yetiştirmiş durumdalar. Hal böyle olunca da işler, birazcık daha zorlaşıyor. Çünkü mutant ve diğer canavarlarla mücadele etmeye çalışırken bölgedeki askerlerin de üstesinden gelmeniz gerekiyor. 

Affliction, 30'dan fazla haritaya ve onlarca senaryoya sahip olan bir oyun. Fiyatı 10.50 TL olmasına rağmen bu oyunu haberleştirmemizdeki esas nedenin de oyunun bu çeşitliliği olduğunu söyleyebiliriz. Yani sömestr tatilinde ne uzun ne de çok kısa olmayan bir hikayeye dahil olmak istiyorsanız Affliction mantıklı bir seçim olabilir. Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri de bir hayli düşük. Dolayısıyla neredeyse tüm bilgisayarlar, bu oyunu en yüksek seviyede oynatabilir.

Affliction

Affliction'a ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenler

  • Indiegala, ne yazık ki ücretsiz olarak sunduğu oyunların Steam kütüphanesine eklenmesine izin vermiyor. Ancak platformun, kendine ait ve fazlasıyla basit olan bir arayüzü bulunuyor. Bu yüzden oyunu edinmeniz durumunda indirmek ve oyuna sonradan tekrar erişmek için hiç zorlanmıyorsunuz.
  • İlk olarak burada bulunan bağlantıya erişin. Ardından da sayfanın ilerleyen bölümlerde yer alan "Login to add to your library" yazan butona tıklayın.
  • Oyunun kütüphanenize eklenmesi için bir Indiegala hesabınızın olması gerekiyor. Google ya da Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz gibi, manuel olarak kayıt olabilir ve sisteme giriş yapabilirsiniz.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra sizlerle az önce paylaştığımız bağlantıya yeniden erişin. Bu kez sayfanın değiştiğini göreceksiniz.
  • Az önce "Login to add to your library" yazan buton, artık "Add to your library" olarak karşınıza çıkacak. Bu butona tıklayın.
  • Sadece birkaç saniyelik bir bekleme süresinin ardından söz konusu butonun "Already owned. Go to library" olarak değişecek. Bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfa, Indiegala hesabınıza ait detayları içermektedir. "Showcase Library" yazan menüye tıklayın.
  • Açılacak olan küçük bölümde hem Affliction'ı hem de daha öncesinden ücretsiz olarak aldığınız diğer ürünleri görüntüleyebileceksiniz. Bu ekran, şu şekilde görünüyor;

Indiegala

  • Affliction'ın sağ kısmında bulunan ve üzerinde "Win" yazan butona tıklayın. Bu işlem, oyunun indirilmesini başlatacaktır. Kurulum işlemlerinin ardından da oyunu oynamak için hazırsınız demektir.
Kaynak : https://freebies.indiegala.com/affliction/
54
14
5
3
1
Emoji İle Tepki Ver
54
14
5
3
1