League of Legends'ın Taktik Savaşları Oyun Modu Kalıcı Hale Geldi

16
8
5
2
1
MOBA türü oyunseverlerin uğrak noktası Leauge of Legends'e geçtiğimiz aylarda eklenen Taktik Savaşları özel oyun modu kalıcı oldu. LoL oyuncuları diledikleri zaman bu oyun modunu oynayabilecekler.

Özellikle ülkemizde yüz binlerce oyuncuya sahip olan League of Legends, yeni özelliklere kavuşuyor. Riot Games'in yaptığı açıklamada LoL hayranlarını sevindirecek bazı önemli detaylar yer alıyor.

Yayınlanmasının ardından oyuncular tarafından hızlı bir şekilde tutulan League of Legends'in oyun modu Taktik Savaşları'nda ileriye dönük taktiksel düşünmek gerekiyor.

LoL Taktik Savaşları

Twitch üzerinde anlık 134.000'den fazla görüntülenme sayısına ulaşarak en çok görüntülenen oyun (LoL için geçerli durum oldu.) olma unvanına sahip olan LoL Taktik Savaşları'nın kalıcı hâle geldiği duyuruldu.

Oyuncuları bu hareketiyle mutlu eden Riot Games, tam 4 yeni şampiyonu Taktik Savaşları'na ekleyeceğini de sözlerine ekleyerek hayran kitlesini bir kez daha sevindirdi.

LoL Taktik Savaşları

LoL'den alınıp Taktik Savaşları'na eklenecek olan şampiyonların Camille, Jayce, Vi ve Jinx olduğu ve şampiyonların bugünden itibaren test sunucularında eklenmiş ancak 9.16 yaması ile ise son kullanıcıyla buluşacağını belirtildi.

16 Ağustos tarihinde yayınlanacak olan League of Legends'ın 9.16 yaması ile eklenecek olan şampiyonların yanında Riot Games'in tek odağı olan LoL'ün yanında artık Taktik Savaşları'na da ayrı bir özel ilgi göstereceği söyleniyor.

Kaynak : https://venturebeat.com/2019/07/31/riot-games-makes-teamfight-tactics-permanent-and-announces-four-new-champions/
16
8
5
2
1
Emoji İle Tepki Ver
16
8
5
2
1