• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note10'un Yeni Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10 İçin Yeni Bir Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

23
1
1
0
0
Koreli kaynaklardan dün aldığımız bilgi üzerine Galaxy Note10’un çıkış tarihinin 10 Ağustos olabileceğini bildirmiştik. New York’tan gelen yeni bilgilere göre tanıtım tarihi o kadar da uzak olmayabilir.

New York’taki basın kaynaklarından alınan bilgiler doğrultusunda Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note10’un çıkış tarihi ve tanıtım yeri bildirildi. Samsung’un cihazı Brooklyn’de Barclays Centre’da, 7 Ağustos’ta tanıtması bekleniyor.

Geçtiğimiz sene Galaxy Note9 cihazını da aynı yerde tanıtan Samsung, Galaxy Note10 hakkında bir bilgi açıklamadı. Cihaz ile ilgili şu ana kadar ortaya çıkan sızıntı bilgiler arasında Infinity-O ekran tasarımı ve daha büyük ekranlı bir pro modeli yer alıyor.

Ağustos ayına kadar önümüzde uzun bir zaman var ve Samsung, planlarını bu süre zarfında değiştirebilir. Bununla birlikte Galaxy Fold’un tanıtımındaki gecikme ve hayranların hayal kırıklığı da göz önünde bulundurulduğu zaman Samsung’un Galaxy Note10’u olabildiğince erken tanıtmaya çalışacağını söyleyebiliriz.

Kaynak : https://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/samsung-galaxy-note-10-release-date-rumour-august-7-unpacked-event-2055582
23
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
23
1
1
0
0