• Anasayfa
  • Oyun
  • God of War'un Geliştirme Sürecini Anlatan Belgesel Geliyor

Sony, God of War'un Geliştirme Sürecini Anlatan Bir Belgesel Duyurdu

27
2
0
0
0
20 Nisan 2018'de çıkış yapan ve bugün 1. yılını kutlayan God of War için hazırlanan 'Raising Kratos' adında bir belgesel duyuruldu. 'Yakında' ifadesiyle yayımlanan duyuru fragmanına göre belgesel, God of War'un geliştirme sürecinden bazı görüntüleri de gün yüzüne çıkaracak.

Geçtiğimiz günlerde 1. yıl için bir teşekkür videosu ve PS4 dinamik teması yayımlanan God of War için bugün bir belgesel duyurusu yapıldı. God of War'un oyun direktörü Cory Barlog'un; Kratos, Atreus ve Freya gibi karakterleri canlandıran aktör ve aktrislerin ve Sony Santa Monica Studio'da çalışan ekibin yer alacağı belgesel, yakında YouTube üzerinden oyunun hayranlarıyla buluşturulacak.

The Game Awards 2018'den 'Yılın Oyunu' ödülünü alarak dönen God of War'un bu belgeselinde geliştirme sürecine odaklanılacak. Oyun endüstrisindeki dev oyunların nasıl geliştirildiği konusunda da güncel bir bakış sunacak olan belgesel, bu sürecin perde arkasını göstereceği için birçok kişi tarafından şimdiden merakla bekleniyor.

PlayStation'ın YouTube kanalı üzerinden bugün paylaşılan duyuru fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sony'nin bu belgesel için henüz bir tarih açıklaması yapmadığını ve fragmanı 'yakında' ifadesiyle paylaştığını da ekleyelim. Fragman ve belgesel hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://mashable.com/video/god-of-war-raising-kratos-documentary-trailer/
27
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
27
2
0
0
0