Netflix, Stranger Things'in 4. Sezonunun Birbirinden Komik Çekim Hatalarını Paylaştı: Vecna'ya Bir de Böyle Bakın! [Video]

2
2
2
1
0
Netflix, Stranger Things'in 4. Sezonunun Birbirinden Komik Çekim Hatalarını Paylaştı: Vecna'ya Bir de Böyle Bakın! [Video]
Netflix, bu yaza damga vuran Stranger Things dizisinin 4. sezonunun eğlenceli kamera arkası görüntülerini paylaştı. Videoda Vecna’yı görünce ‘vay be’ diyeceksiniz.

Başı beladan kurtulmayan Hawkins kasabası ve onu kurtarmaya çalışan bir grup gencin hikâyesini anlatan Stranger Things’in 4. sezonu, bu yaz ayına damga vuran ilk dizi olmayı başarmış ve tüm sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Bitirir bitirmez 5. sezonunu heyecanla beklemeye başladığımız Stranger Things’in 4. sezonu, kalitesiyle ne kadar öne çıkıyorsa kamera arkası görüntüleriyle de bir o kadar eğlenceli. Gelin Netflix’in paylaştığı Stranger Things kamera arkası görüntülerini izleyelim.

Stranger Things 4. sezon kamera arkası görüntüleri: Vecna sette de korkutucuymuş

Videoda Stranger Things 4. sezon ekibinin repliklerini batırmalarını, birbirlerinin repliklerine gülmeden duramamalarını, birbirlerini korkutmalarını veya bir koşma sahnesinde düştüklerini ve en çok da diziyi çekerken eğlenerek çektiklerini görüyoruz.

Vecna’nın kostümünü zaten daha önce sizlerle paylaşmıştık, kendisi görsel efekt değil. Dolayısıyla setteki hali bile bir hayli korkutucuyken oyuncuların bu sahnelerde gülebilmesi gerçekten ilginç bir detay.

Siz Stranger Things’in 4. sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? 5. sezonu bizler gibi heyecanla bekliyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

2
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
2
1
0