Kedi Simülasyonu Stray, Modcuları Çıldırttı: GTA'nın Efsane Karakteri CJ, 'Kedi' Oldu

29
6
3
0
0
Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen kedi simülasyonu Stray ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Oyun, sektörde yeni bir mod furyasının başlamasına yol açtı. Oyunu satan olan tüm oyun tutkunları, kendi kedisini oyuna getirmek istiyor.

Oyun tutkunlarının gündemi, şu sıralar Stray. Bir kedi simülasyonu olarak piyasaya sürülen oyun, geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve gündeme bomba gibi düştü. 2022 yılına damgasını vurması muhtemel olan oyun, geliştirilen modlarla da büyük ilgi görecek gibi duruyor.

Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen oyun, bağımsız mod yapımcılarının gündemine oturdu. Öyle ki mod paylaşımları yapılan internet sitelerine baktığımızda, Stray için daha şimdiden onlarca mod oluşturulduğunu görüyoruz. Bağımsız geliştiriciler, oyundaki kedinin değiştirilmesini sağlayan çok sayıda modu hayata geçirmiş durumdalar. Ancak mod çılgınlığı bundan ibaret olmayacak gibi görünüyor.

Herkes kendi kedisini istiyor!

Stray

Stray'in sfenks modu için buraya tıklayabilirsiniz.

Yukarıdaki fotoğrafta, Stray için hazırlanmış bir modu görüyorsunuz. Bu mod, oyundaki kediyi bir sfenkse çeviriyor. Ancak modlar bundan ibaret değil. Siyah, beyaz, gri ve hatta yeşil renkli bir kedi bile oynanabilir hale getirilmiş durumda. Forum sayfalarına baktığımızda ise yazılım ve mod geliştirme işinden anlamayan oyuncuların, sahiplendikleri kedilerin fotoğraflarını paylaştıklarını ve mod yapılmasını istediklerini görüyoruz. Özetle her oyuncu, kendi kedisini Stray'e dahil etmek istiyor.

Garfield ve CJ bile Stray'e geldi!

Stray

Stray'in Garfield modu için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun modları konusunda popüler bir forum olan Nexus Mod'a baktığımızda, dünyanın en ünlü kedilerinden Garfield'ın bile oyuna geldiğini görüyoruz. Ayrıca GTA efsanesinin en popüler karakterlerinden CJ de Stray'e geldi. Bağımsız bir geliştirici, bir kedinin sırtına CJ'in yüzünü entegre etmiş durumda.

stray cj

Stray'in CJ modu için buraya tıklayabilirsiniz.

Sadece tasarımlar değil, oyunun oynanışıyla ilgili de modlar var

Stray

Stray'in fotogerçekçi modu için buraya tıklayabilirsiniz.

Bağımsız geliştiriciler, Stray'in yalnızca kedisine değil, genel dinamiklerine de odaklanmış durumdalar. Bu bağlamda; bazı geliştiricilerin oyunun grafiklerine odaklandıklarını ve hatta oyuna fotogerçekçi görüntüler hazırladıklarına şahitlik ediyoruz.

Eğer Stray'i satın aldıysanız ve oyun için mod arayışındaysanız, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Stray sistem gereksinimleri ve fiyatı için:

Gerçek kedi ve köpeklerin Stray karşısındaki tepkileri için:

Kaynak : https://www.gamesradar.com/stray-modders-are-adding-their-cats-to-the-cyberpunk-adventure-game/
29
6
3
0
0
Emoji İle Tepki Ver
29
6
3
0
0