Valorant’a Gelecek Türk Ajan İçin Yeni Bir Video Paylaşıldı: Sesini Duymuş Olabiliriz

42
9
4
2
2
Valorant Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yapılan yeni bir paylaşım, heyecanla beklenen Türk ajan hakkında bizlere yeni ipuçları verdi. Yayınlanan videoda ise Türk ajan olduğu düşünülen bir karakter yer alıyordu.

Geçtiğimiz aylarda Vaorant’ın istihbarat ajanı Cypher tarafından ‘sızdırılan’ bilgiler Türk oyuncuları fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Cypher’ın verdiği bilgilere göre oyuna bir Türk ajan eklenecekti.

Geçtiğimiz haftalarda ise karakterimizin Almanya’da yaşayan bir Türk ajan olacağı iddia edilmiş. Bu iddiayla birlikte yayınlanan bir blog yazısında lokum, Türk kahvesi ve nazar boncuklu bir yüzüğün bulunması okları yine ülkemize çevirmişti.

Brimstone’dan mesaj var

Dün akşam saatlerinde ortaya çıkan yeni bir 'mesaj' Türk oyuncuları yeniden heyecanlandırmıştı. Paylaşılan fotoğrafta Valorant ajanlarından biri olan Brimstone, daha önce Cypher’ın bahsettiği Türk ajana Türkiye’de bir operasyon düzenlendiğini ve ajanın yakalandığını açıklamıştı. Beklenmedik bir durum içerisinde olduklarını belirten Brimstone, yakında cevapları alacağımızı söylemişti.

Bu paylaşımın ardından pek çok Türk oyuncu yeni Türk ajan için daha fazla ipucu beklemeye başlamıştı. O ipucu halen gelmezken, ajan hakkında heyecanlandıran bir video yayımlandı.

Bu yeni karakter Türk ajanımız olabilir mi?

Tweeti görünteleyemiyorsanız burada bulunan bağlantıya tıklayın

Valorant Türkiye hesabından paylaşılan bu videoda Breach, gizemli bir kafeste tıkılı kalmış bir şekilde gözüküyor. Videoda arkadan gelen 'Kaçma' sesiyse dikkat çekiyor. Yeni Türk ajanın görünümü halen bilinmezken, buna dair bir şeylerin de önümüzdeki günlerde paylaşılması bekleniyor.

42
9
4
2
2
Emoji İle Tepki Ver
42
9
4
2
2