vivo, Telefonlarına 2 Yıl Boyunca Android Güncellemesi Sözü Verdi

17
6
2
0
0
Android telefonların en önemli sorunlarından birisi olan güncel Android sürümüne erişim garantisi oluyor. Türkiye fabrikasının kapılarını basına açan vivo, 3 yeni akıllı telefonu için 2 yıl boyunca en güncel Android sürümüne erişim sözü verdi. Ayrıca bu telefonları sipariş edenlere ANC destekli Bluetooth kulaklık, araç şarj cihazı gibi ürünler de hediye edilecek.

Dünyanın en çok akıllı telefon satan 5. markası vivo’nun Kocaeli, Gebze’deki fabrikasına gittik. Fabrika gezisi öncesinde yeni telefonları V25, V35 ve V22s için ön sipariş kampanyası başlattığını duyuran vivo yetkilileri, kampanya kapsamında verilecek iddialı hediyeleri de açıkladı.

Firmanın çiceği burnunda telefonları V25, V35 ve V22s’i eğer vivo Shop üzerinden sipariş verirseniz 2 yıl garantiye ek +1 yıl garanti, 2 yıl boyunca Android güncellemelerini alma garantisi, 3 boyunca güvenlik güncelleme garantisi, 1599 TL değerinde ve aktif gürültü engelleme özelliğine sahip TWS Bluetooth kulaklık, araç içi şarj cihazı ve bir de FIFA futbol topu hediye ve avantajlarına kavuşabilirsiniz. Telefonlara göz atmak ve sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz. 

vivo’nun Kocaeli, Gebze’deki fabrikası hakkında önemli bilgiler paylaşıldı:

 • Tesis 20 milyon dolar yatırımla açıldı.
 • vivo Y serisindeki cihazlardan yılda 5 milyon adet akıllı telefon üretiliyor.
 • Yeni üretim hatları açılarak bu kapasite artırılacak.
 • vivo’nun yıllık akıllı telefon üretim kapasitesi 200 milyon adedin üzerine çıktı.
 • Fabrikada şu an 300 kişiye istihdam sağlanıyor.

vivo Türkiye Genel Müdürü Ted Dai’nin açıklamalarına göre firma, tüm dünyada benimsediği Benfen felsefesine göre hareket ediyor ve “toplum için değer yaratma” misyonunu benimsiyor. Ted Dai’ye göre bu felsefe doğrultusunda vivo, tüm üretim tesislerinde aynı kalite ve standardı yakalamak için çalışmaya devam ediyor. 

Diğer taraftan Ipsos tarafından yapılan araştırmaya göre vivo, %72 oranla Türkiye’deki akıllı telefon kullanıcılarının en çok tavsiye ettiği marka konumunda olduğu da basın toplantısında paylaşılan bilgiler arasındaydı. 

Vivo  V25, V35 ve V22s’e özel ön sipariş kampanyası başladı: 

vivo kampanya

 • 2 yıl boyunca en güncel Android sürümü,
 • 3 yıl boyunca en güncel güvenlik yazılımı,
 • 3 yıl boyunca resmi teknik servis garantisi,
 • ANC destekli TWS Bluetooth kulaklık,
 • Araç içi şarj cihazı,
 • FIFA futbol topu (Sadece V25 için geçerli).

Bu ön sipariş kampanyasının sadece Vivo Türkiye’nin resmi Türkiye mağazası üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olduğunu da belirtelim. Hem yazılım güncellemeleri hem diğer hediyeler düşünüldüğünde akıllı telefon arayanlar için avantajlı bir kampanya olduğunu belirtmemizde yarar var. 

vivo Türkiye fabrikası, yeni akıllı telefonları ve ön sipariş kampanyası hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar bölümünde bekliyoruz.

17
6
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
6
2
0
0