2023 Hyundai Grandeur Tanıtıldı: Ultra Sade Tasarımlı 'Fütüristik' Tasarım...

17
2
1
0
0
Hyundai, üst segment sedan modeli Grandeur'u yeniledi. Yedinci nesil Grandeur, oldukça şık bir tasarıma sahip. İşte 2023 Hyundai Grandeur'un açıklanan özellikleri...

Güney Koreli otomobil devi Hyundai, ülkemizde daha çok i10 gibi uygun fiyatlı modellerle bilinen bir marka. Ancak Hyundai'ın diğer ülkelerde sattığı üst segment sedanlar da mevcut. "Azera" (Güney Kore'de Grandeur olarak biliniyor) isimli sedan da bunlardan bir tanesi.

Bugüne dek 6 nesil gören Grandeur'un yedinci nesli, yepyeni bir tasarımla resmen tanıtılmış durumda. Etkileyici bir görünüme sahip olan sedan otomobil, piyasaya sürüleceği ülkelerde ilgi görebilir gibi görünüyor. Gelin hep birlikte Hyundai Grandeur'a yakından bakalım.

Karşınızda 2023 Hyundai Grandeur

Hyundai Azera

Hyundai'ın yedinci nesil Grandeur'u, kaputun hemen altına yerleştirilmiş olan incecik bir LED far ile donatılmış. Ayrıca aracın iri ızgarasında da farlar mevcut. Gövdeye gömülü kapı kollarına sahip olan Grandeur, dışarıdan bakıldığında gerçekten de premium bir hava veriyor.

Hyundai Grandeur

Hyundai Grandeur'un arka kısmına baktığımızda da şerit LED aydınlatmayı görüyoruz. Bu aydınlatma, üst segment sedana etkileyici bir hava katmış durumda.

Azera

Grandeur'un dış tasarımındaki premium his, iç kısımda kendisini daha net bir şekilde gösteriyor. Dijital gösterge ekranı ile bilgi-eğlence ekranını içeren bir panele sahip olan otomobilde, küçük bir dokunmatik ekran daha var. Orta konsola yerleştirilen bu ekran, aracın klima kontrol yönetimini sağlıyor. Arkada oturan yolcular için de ayrı bir kontrol mekanizması oluşturulmuş durumda.

Hyundai

Yedinci nesil Grandeur'un motor özellikleri bilinmiyor. Zira bu araç, 2023'ün ilerleyen dönemlerde lansman yapacak. O etkinlikte, bu sedanla ilgili tüm detayları öğrenmiş olacağız. Ayrıca aracın fiyatı da lansman sırasında açıklanacak.

Kaynak : https://www.motor1.com/news/617162/2023-hyundai-grandeur-design-reveal/
17
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
2
1
0
0