Counter-Strike 2'de Tuhaf Bir Mekanik Ortaya Çıktı: Molotof Ateşinde Kızarmış Tavuk [Video]

25
3
2
1
0
Counter-Strike 2 beta sürüm oyuncularından gelen videolar, oyundaki tavukların pişirileceğini ortaya koydu. Molotof kokteyli atıldığında, tavuklar pişmiş olarak gösterilecek.

Video oyun dünyasının önemli isimlerinden Valve, bundan birkaç ay önce oyuncuların yıllardır beklediği bombayı patlattı ve Counter-Strike 2'yi duyurdu. Henüz resmi olarak çıkış yapmayan oyun, bir süredir beta kapsamda deneyimlenebiliyor. Counter-Strike 2 oyuncularından gelen son haberler ise bu oyunda garip bir sürpriz yumurta olduğunu gözler önüne seriyor. 

Counter-Strike oyunlarının vazgeçilmez ögelerinden bir tanesi tavuklardır. Başta Dust 2 olmak üzere pek çok haritada karşınıza çıkan tavukları kovalayabilir veya bıçak ya da silah yardımıyla öldürebilirsiniz. Counter-Strike 2 ise bunun kapsamını biraz daha genişletecek. Öyle ki Counter-Strike 2'de tavukları pişirebileceksiniz. Evet yanlış duymadınız...

Molotof kokteyli atılan tavuklar, kızaracak!

Counter-Strike 2

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz üzere, oyunda attığınız molotof kokteylleri, kendi halinde dolaşıp duran tavukların da yanıp, pişmesine neden olacak. Dileyen okurlarımız, Counter-Strike 2'nin beta sürümünde bu sürpriz yumurtayı deneyebilirler. Yapmanız gereken tek şey, tavukların olduğu yere molotof kokteyli atmak.

Pişireceğiniz tek şey tavuk olmayabilir...

Önümüzdeki birkaç ay içerisinde piyasaya sürülecek Counter-Strike 2 ile ilgili yapılan bağımsız çalışmalar, bu oyunda özel bir pet kategorisi olduğunu ortaya koydu. Bununla ilgili şu an için hiçbir kesinlik yok ancak oyun kodlarında elde edilen bulgular, oyunda sizi sürekli takip edecek evcil hayvanlar olabileceğini ortaya koyuyor. Çünkü kodlarda "evcil hayvan kapsülü" olarak isimlendirilen yeni bir ekipmandan bahsediliyor. Eğer bu tahminler gerçek olursa oyunda sadece tavuk değil, başka hayvanları da pişirebilirsiniz...

Counter-Strike 2'de pişen tavukları gösteren video:

Not: Counter-Strike 2'nin bir video oyunundan ibaret olduğunu unutmayın. Webtekno ekibi olarak, doğadaki hiçbir canlıya zarar verilmesi taraftarı değiliz.

Kaynak : https://www.pcgamesn.com/counter-strike-2/chickens
25
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
25
3
2
1
0