Exxen'in Reklamlı ve Reklamsız Aylık Abonelik Ücreti Açıklandı

435
177
26
18
17
Acun Ilıcalı, dijital yayın platformu Exxen'in aylık abonelik ücretini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre kullanıcılar, Exxen içerikleri için aylık reklamlı olan versiyonu için 9,90 TL, reklamsız versiyonu içinse 19,90 TL ödeme yapacaklar.

Türkiye’nin en başarılı TV yapımcılarından biri olarak gösterilen Acun Ilıcalı, 1 Ocak (bugün) itibarıyla yayın hayatına başlayan dijital yayın platformu Exxen’in reklamlı aylık abonelik ücretini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Yapılan açıklamaya göre Exxen’in reklamlı aylık abonelik ücreti 9,90 TL olacak ve ilk 7 gün ücretsiz deneme kampanyası ile gelecek.

Acun Ilıcalı, daha önceki açıklamalarında Exxen’in bir reklamlı, bir de reklamsız olmak üzere iki ayrı abonelik paketine sahip olabileceğini belirtmişti. Exxen'in yayın hayatına başlamasıyla birlikte platformun reklamsız abonelik ücreti de belli oldu. Buna göre Exxen'in tamamen reklamsız versiyonu, aylık 19,90 TL abonelik ücretine sahip.

Exxen'in reklamlı ve reklamsız paketlerinin farkı ne?

exxen fiyatları

Resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre Exxen'in 9,90 TL'lik reklamlı abonelik paketi;

  • Tüm orijinal Exxen içeriklerine erişme,
  • Telefon, tablet ya da webden izleme,
  • HD içerik,
  • Çocuk profili,
  • 5 tane aile profili oluşturma izni sunuyor. 

Exxen'in 19,90 TL'lik reklamsız abonelik paketi ise;

  • Reklamlı paketin tüm özellikleri
  • Reklamları kaldırma,
  • İçerikleri cihaza indirip çevrimdışıyken de izleme özellikleri sunuyor.

exxen fiyatı

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddia, Exxen’in en düşük aylık abonelik ücretinin 7,99 TL olacağını öne sürmüştü. Acun Ilıcalı’nın Exxen ile ilgili açıklamaları ise bu iddiayı boşa çıkarmıştı. Ilıcalı’nın açıklaması, söz konusu iddiadan yüksek bir abonelik ücretine işaret etse de 9,90 TL’lik ücretin pek çok kullanıcı için kabul edilebilir seviyede olduğu düşünülüyor.

Dünyanın en popüler dijital yayın platformu olan Netflix, Türkiye’de 17,99 TL’lik bir başlangıç fiyatına sahip. Yerli dijital yayın platformu BluTV ise 22,90 TL’lik bir aylık abonelik ücretine sahip. Geçtiğimiz aylarda ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Amazon Prime Video ise 7,90 TL’lik fiyatı ile en uygun fiyatlı dijital yayın platformu konumunda. Rakip platformların fiyatlarına ve yerel içerik kütüphanesine baktığımızda pek çok ünlü ismi bir araya getirecek Exxen’in abonelik ücretinin hiç de fena olmadığını söylemek mümkün.

Exxen hakkında bilinen her şeyi anlattığımız videomuz

435
177
26
18
17
Emoji İle Tepki Ver
435
177
26
18
17