• Anasayfa
  • Oyun
  • Fast and Furious Crossroads Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Fast and Furious Crossroads Oyununun Çıkış Tarihini Duyuran Fragmanı Yayınlandı

26
14
2
1
0
Fast and Furious Crossroads Oyununun Çıkış Tarihini Duyuran Fragmanı Yayınlandı
Özellikle hız tutkunları tarafından oldukça sevilen film serisi Fast and Furious’ın yeni oyunu Fast and Furious Crossroads tanıtıldı. Bir fragmanı yayınlanan oyunun çıkış tarihi ve hangi platformlar için çıkacağı belli oldu.

Fast and Furious serisinin ilk filmi 2001 yılında dünya çapında vizyona girmişti. Özellikle hız tutkunları tarafından fazlasıyla sevilen film serisi, sürekli olarak devam filmleriyle hayranlarını sevindirmeye devam etmişti. Bir süre sonra devam filmlerinde konusu yarışlardan çekilmiş ve aksiyona yönelmiş olduğu için bazı hayranları tarafından ağır eleştirilere maruz kalan Fast and Furious serisinin ilk oyunu, önümüzdeki sene içerisinde piyasaya sürülecek.

Serinin oyun sektöründe ismini duyuracak ilk yapımı olan Fast and Furious Crossroads, Project Cars oyununun geliştiricisi olan Slightly Mad Studios ve Dark Souls serisinin geliştiricisi olan Bandai Namco tarafından geliştiriliyor. Oyundaki seslendirmen ekibi beklenildiği üzere Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson gibi isimlerden oluşuyor.

Fast and Furious Crossroads, Mayıs 2020’de piyasaya sürülecek:

Fast and Furious Crossroads, bir fragman ile tanıtıldı. Tanıtım fragmanında çıkış tarihi ve oyunun oynanabileceği platformlar da yer aldı. Videonun sonunda yer alan ibarelere göre oyun, 2020 yılının mayıs ayında piyasaya sürülecek. Bu tarih, aynı zamanda serinin dokuzuncu filminin de vizyona gireceği tarih olarak belirtilmişti.

Fast and Furious Crossroads, geliştirici ekibin açıklamalarına göre takım temelli bir soygun oyunu olacak. Oyundaki ekibimiz, çeşitli yerlere seyahat edecek ve bu yerlerde seriden de beklenildiği üzere üst düzey araçlarla aksiyonlar yaşanacak. Bunun bir Fast and Furious yapımı olduğunu düşünürsek oyunda abartılı ve fazlasıyla tehlikeli olaylar yaşanacak.

Yayınlanan fragmanda Fast and Furious Crossroads’un hangi platformlarda oynanabilir olacağına dair de bir açıklama bulunuyor. Videoda belirtildiği üzere oyun; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek. Oyunun fragmanı, grafiklerin biraz yetersiz kalması nedeniyle çoğu kişiden eleştiri almış olsa da Fast and Furious hayranlarını beklentiye sokmayı başardı.

Kaynak : https://www.engadget.com/2019/12/13/fast-and-furious-crossroads-game-pc-ps4-xbox-one/
26
14
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
26
14
2
1
0