Google Play Store'un Yeni Logosu, Getir Kuryelerine Yapılan Zam: İşte Haftanın En Önemli Gelişmeleri

4
0
0
0
0
Webtekno ekibi olarak sizleri sürekli önemli gelişmelerden haberdar etmeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz hafta boyunca gözünüzden kaçmış olabileceğini düşündüğümüz bazı haberleri tekrar hatırlatmak istedik.

Sürekli değişip gelişen teknoloji dünyasında her hafta yeni gelişmelere şahit oluyor, bu haberleri detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Geride bıraktığımız haftada da teknoloji dünyasında oldukça önemli gelişmeler yaşandı.

Biz de bu içeriğimizde hem teknoloji dünyasında geçtiğimiz haftanın öne çıkan gelişmelerini hem de haftanın dikkat çekici içeriklerini sizler için bir araya getirdik. Gelin, tüm bu haberlere daha yakından göz atalım.

Geçtiğimiz haftanın öne çıkan gelişmeleri

Bir Getir Deposunda Kuryelere Yapılan Zam Sosyal Medyada Gündem Oldu: Getir'den Açıklama Geldi!

Getir kuryeleri, Ankara'da bulunan bir depoda yapılan zammın ardından iş bıraktı. Bu haberlerin ardından ise #GetirZamYap etiketi Twitter'da gündem oldu. Konu hakkında dev şirketten de açıklama geldi.

İlgili habere ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Google Play Store Logosu Değişti: İşte 10 Yaşına Giren Play Store'un Yeni Logosu

Play Store'un 10. yılına özel bir blog yazısı paylaşan Google, yazıda bir sürprize de yer verdi. Şirket, Play Store'un logosunu yeniledi.

İlgili habere ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Elon Musk, ‘Google Kurucusunun Eşiyle Birlikte Olmakla’ Suçlandı: Musk’tan Açıklama da Geldi

elon musk

Wall Street Journal'ın iddiasına göre Elon Musk, en iyi arkadaşlarından biri olan Sergey Brin'in eşiyle ilişkiye girdi. Bu sözde ilişkinin ardından Brin ve eşinin boşandığı belirtilirken, Musk'tan iddialara yanıt gecikmedi.

İlgili habere ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Çöle İnşa Edilmesi Planlanan Çizgi Şeklindeki Çılgın Proje: Dünyanın En Büyük Yapısı Olacak!

Suudi Arabistan Prensi Muhammed bin Selman'ın yıllardır hayalini kurduğu çılgın projesi, Neom şehri yeniden gündeme oturdu. Bir çöl şehri olacak Neom’a inşa edilecek yapılarla ilgili bilgilerin paylaşıldığı açıklamada en dikkat çeken proje 120 kilometre genişliğindeki yatay çöl gökdelenleri oldu.

İlgili habere ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Marvel'ın Yeni Yapımları ve Çıkış Tarihleri Açıklandı: İki Yeni Avengers Filmi Geliyor!

Marvel, San Diego Comic Con (SDCC) etkinliği kapsamında Marvel Sinematik Evreni'nin beşinci ve altıncı fazında çıkacak yapımları tanıttı. Panelde, yeni Avengers filmlerinin isimleri ve çıkış tarihleri de hayranlarla paylaşıldı. Gelin hep beraber Marvel'ın yaptığı duyurulara bir göz atalım.

İlgili habere ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0