Özel Kılıfıyla Oyun Kumandasına Bile Sahip Olacak HMD Fusion'un Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı

6
3
0
0
0
HMD'nin kendi markasıyla piyasaya sürmeye planladığı "Fusion" isimli akıllı telefon ifşa oldu. Telefon, ilginç özellikleriyle dikkat çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Finlandiya merkezli teknoloji devi HMD Global, çok yakında kendi markası altında bir akıllı telefonla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Edinilen bilgilere göre şirket, "HMD Fusion" olarak isimlendireceği bir akıllı telefon duyuracak. Orta segmentte yer alacak cihaz, dikkat çekici özelliklere ev sahipliği yapacak.

Ortaya çıkan bilgilere göre HMD Fusion, 6.6 inç boyutunda FHD+ çözünürlük ve 120 Hz tazeleme oranı sunacak bir LCD ekranla donatılacak. Ekrandaki delikte, 16 MP çözünürlük sunacak selfie kamera yer alacak. Telefonun arka kısmında ise "Pogo Pin" olarak adlandırılan bağlantı noktaları bulunacak. Bu bağlantı noktası, özelleştirilmiş kılıflar için geliştirildi. Şirket, geliştireceği özel kılıfların bu bölgeye bağlanıp, kablosuz şarj ve oyun kumandası gibi işlevsellikler kazandırılmasını sağlayacak.

HMD Fusion böyle görünecek:

HMD Fusion

HMD Fusion, Qualcomm Snapdragon 778G işlemcisinden güç alacak ve bu güç 8 GB RAM, 256 GB de depolama alanı ile desteklenecek. 30W hızlı şarj desteği bulunan 4.800 mAh kapasiteli batarya ile donatılan akıllı telefonda 3,5 mm kulaklık girişi de mevcut olacak. Telefonun 108 MP ana kamera, 2 MP derinlik odaklı kameraya sahip olacağını da belirtelim.

HMD Global

HMD Fusion'ın lansman tarihi veya fiyatı ile ilgili herhangi bir bilgi mevcut değil. Ancak şirketin son dönemlerde vites artırdığı biliniyor. Bu yüzden, çok yakın bir gelecekte HMD Fusion ile tanışma imkânı yakalayabiliriz.

Kaynak : https://www.gizmochina.com/2024/06/22/hmd-fusion-smartphone-leaked/
6
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
3
0
0
0