iPhone 15 Tasarımı Hakkında Şok İddia: iPhone 5C Tasarımı Geri Dönüyor…

12
7
2
1
0
Twitter'da ShrimpApplePro tarafından paylaşılan iddiaya göre iPhone 15, yeni bir tasarıma yer verebilir. Yeni seri, yuvarlatılmış kenarlara sahip olabilir.

Geçtiğimiz haftalarda yeni iPhone serisi 14’ü piyasaya süren Apple, şimdiden bir sonraki yılın modelleriyle gündeme gelmeye başladı. iPhone 15 serisine dair bilgiler ve iddialar her geçen gün artarken, bugün çarpıcı bir iddia paylaşıldı.

Apple ile ilgili daha önce pek çok bilgiyi önceden paylaşan hesaplardan birisi olan ShrimpApplePro, Apple’ın iPhone 15 ile büyük bir değişikliğe gidebileceğine işaret etti. Apple, yeni bir iPhone tasarımına geçiş yapabilir.

iPhone telefonlar artık keskin kenarlara sahip olmayabilir:

apple iphone 15

iPhone 12 serisi ile birlikte eski ‘düz ve keskin’ kenar tasarımına geçiş yapan Apple, ortaya çıkan bir fotoğrafa göre artık bambaşka bir tasarıma geçiş yapacak. Bu tasarım, günümüzde MacBook Pro’larda gördüğümüz, daha önceyse iPhone 5C modelinde gördüğümüz şekilde ‘yuvarlak köşeli’ olacak.

Bu yuvarlak köşe, yalnızca telefonun arka kenarlarında bulunacak. Telefonun kenarları ise mevcut tasarımdaki gibi düz yapıda olacak. Bununla birlikte cihazın arka yüzeyi, titanyumdan yapılacak.

Tabii bu bilgilerin şu anda yalnızca iddia olduğunu unutmamak gerekiyor. Gördüğümüz fotoğrafın kaynağını bilmiyoruz, dolayısıyla kesinliğini de tartışamıyoruz. Apple’ın halihazırda tutan tasarımını değiştirip değiştirmek istemeyeceği de ayrı bir tartışma konusu.

12
7
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
12
7
2
1
0