Netflix'in Addams Ailesi Dizisi Wednesday'den Heyecan Dolu Yeni Fragman Geldi [Video]

14
3
0
0
0
Netflix'in Addams Ailesi Dizisi Wednesday'den Heyecan Dolu Yeni Fragman Geldi [Video]
New York Comic Con etkinliğine bu yıl korku dizi ve filmleri damga vurdu. Tim Burton’ın ünlü Addams Ailesi'ni anlatacak Wednesday dizisinin yeni bir fragmanı yayınlandı.

Bir süredir gerçekleşen New York Comic Con etkinliğinde şimdiye kadar birçok dizinin fragmanı yayınlandı ancak korku dizileri damgasını vurdu. Hatta daha dün sizlerle Netflix’in yeni korku dizisi The Midnight Club’ın ‘korkunç’ bir rekor kırdığından bahsetmiştik.

Yine bir korku dizisi olan Wednesday, etkinliğe damgasını vurdu. Tim Burton’ın popüler Addams Ailesi yapımlarından uyarlanan dizinin yeni bir fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda birkaç karakteri kimin oynayacağı belli oldu. Gelin fragmanı izleyelim.

Wednesday’in heyecan dolu yeni fragmanı

Wednesday için paylaşılan yeni fragmanda Uncle Fester karakterini Fred Armisen’in oynayacağını, ayrıca 90'lı yıllarda çıkan Addams Ailesi yapımlarında Wednesday Addams’ı canlandıran Cristina Ricci’nin de Tim Burton’ın dizisinde yer alacağını öğrenmiş olduk. Ricci, yeni Netflix dizisinde Jenna Ortega'nın hayat vereceği Wednesday'in bir öğretmenini canlandıracak.

Addams Ailesi'nin Nevermore Akademisi'ne varmasıyla başlayan fragman bize, Wednesday’in yeni oda arkadaşı Enid Sinclair de dahil olmak üzere, yapım hakkında bizi nelerin beklediği ile ilgili birçok detayı veriyor. 

Siz Wednesday fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://collider.com/wednesday-trailer-uncle-fester-fred-armisen/
14
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
3
0
0
0