Samsung Galaxy S23 Ultra Çekilen Fotoğraf ve Videolar Paylaşıldı

20
12
1
1
1
Samsung Galaxy S23 Ultra'nın kamerasıyla çekilmiş fotoğraf ve video örnekleri paylaşıldı. Paylaşılan görüntüler, Samsung'un yeni amiral gemisinin kamera performansıyla kullanıcıları memnun etmeyi başaracağını işaret ediyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un 1 Şubat 2023'te tanıtacağı Galaxy S23 Ultra ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bu telefonun kamerası ile çekilmiş fotoğraf örnekleri paylaşıldı. Paylaşılan görüntüler, Samsung Galaxy S23 Ultra'nın hakkını veren çekim kalitesine sahip olacağını gözler önüne seriyor.

Ancak üzücü bir haberimiz var. Samsung Galaxy S23 Ultra ile çekilen fotoğraflar Twitter üzerinden servis edildi. Yani görüntüler, Twitter'a yükleme sırasında sıkıştırıldı ve kalitesi düştü. Bu yüzden aşağıdaki görüntüleri incelerken, gerçek görüntülerin çok daha kaliteli olacağını unutmayın. Gelin lafı daha fazla uzatmayalım ve Samsung Galaxy S23 Ultra'nın görüntü kalitesine yakından bakalım.

Samsung Galaxy S23'ü beklemek istemiyorsanız, Galaxy S22'yi de tercih edebilirsiniz. Samsung'un tüm telefonlarını incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

İşte Samsung Galaxy S23 Ultra ile çekilmiş fotoğraf ve videolar:

Ana kamera ile çekilen fotoğraflar:

samsung galaxy s23 ultra kamera performansı

Samsung Galaxy S23 Ultra'nın ana kamerası ile çekilmiş ve yakınlaştırma yapılmamış bir fotoğraf. Fotoğrafın tam boyutlu hali için buraya tıklayabilirsiniz.

samsung

Ana kameranın düşük ışık performansını gösteren, yakınlaştırma yapılmamış bir fotoğraf. Fotoğrafın tam boyutlu hali için buraya tıklayabilirsiniz.

samsung galaxy s23 ultra

Ana kameranın düşük ışık performansını gösteren, yakınlaştırma yapılmamış başka bir fotoğraf. Fotoğrafın tam boyutlu hali için buraya tıklayabilirsiniz.

raw fotoğraf

Ana kamera ile çekilmiş olan 50MP RAW fotoğraf. Fotoğrafın tam boyutlu hali için buraya tıklayabilirsiniz.

Telefoto kamera ile çekilen fotoğraflar:

samsung telefoto

Telefoto kameranın 10x yakınlaştırma özelliği kullanılarak çekilmiş bir fotoğraf. Fotoğrafın tam boyutlu hali için buraya tıklayabilirsiniz.

samsung telefoto

Telefoto kameranın 10x yakınlaştırma özelliği kullanılarak çekilmiş başka bir fotoğraf. Fotoğrafın tam boyutlu hali için buraya tıklayabilirsiniz.

telefoto kamera

Telefoto kameranın 30x dijital yakınlaştırma özelliği kullanılarak çekilmiş bir fotoğraf. Fotoğrafın tam boyutlu hali için buraya tıklayabilirsiniz.

30x dijital yakınlaştırma

Telefoto kameranın 30x dijital yakınlaştırma özelliği kullanılarak çekilmiş başka bir fotoğraf. Fotoğrafın tam boyutlu hali için buraya tıklayabilirsiniz.

ay fotoğrafı

Telefoto kameranın 30x dijital yakınlaştırma özelliği kullanılarak çekilmiş ay fotoğrafı. Fotoğrafın tam boyutlu hali için buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S23 Ultra ile çekilmiş 4K 60fps video:

Samsung Galaxy S23 Ultra ile çekilmiş 8K 30fps video:

Peki Samsung Galaxy S23 Ultra, hangi kamera özelliklerine sahip?

Samsung Galaxy S23 serisinin tahmini Türkiye fiyatlarını merak ediyorsanız:

Samsung'un 12 bin TL'ye kadar olan akıllı telefonlarını 12 taksitle satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayın.

Kaynak : https://www.phonearena.com/news/galaxy-s23-ultra-camera-sample-examples_id145117
20
12
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
20
12
1
1
1