Amazon Yaptı Yapacağını: Samsung Galaxy Watch 4'ün Fiyatı, Görselleri ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

18
3
3
2
0
Amazon Kanada yanlışlıkla(!) Samsung'un yeni akıllı saati Watch 4'ün bazı modellerini listelemeye başladı. Bu listeleme, Galaxy Watch 4 Classic ile Galaxy Watch 4'ün fiyatı, görselleri ve çıkış tarihini açığa çıkardı.

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yaklaşmakta olan akıllı saati Galaxy Watch 4 Classic'in tasarımının sızdırıldığından bahsetmiştik. Bugünse Samsung, yeni akıllı saatini YouTube'da paylaştığı bir videoda resmen göstermişti. Şimdi bu akıllı saat, bir kez daha gün yüzüne çıktı. Bu kez Amazon, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic'i yanlışlıkla yayınladı. Elbette bunun gerçekten de yanlışlık olup olmadığına inanmak, sizin bileceğiniz bir şey.

Amazon'un Kanada'da kullanılabilen internet sitesinde yer alan görüntüler, Winfuture isimli internet sitesi aracılığıyla keşfedildi. Söz konusu sayfanın ön belleğe alınmış hali, Samsung Galaxy Watch 4 ailesinin yeni üyelerini bir bir gösteriyordu. Üstelik çıkış tarihi ve fiyat bilgileri de söz konusu listelemelerde yer alıyor. Buna göre Samsung Galaxy Watch 4 ailesi, 27 Ağustos'ta 250 dolardan başlayıp 370 dolara kadar yükselen fiyatlarla satın alınabilecek.

Amazon Kanada'da yanlışlıkla listelenen Galaxy Watch 4 modelleri

Amazon Kanada

*Yukarıdaki fotoğrafta yer alan fiyat bilgileri, ürünlerin Kanada doları cinsinden olan fiyatlarını belirtmektedir. Biz, fiyatları hemen aşağıdaki paragrafta ABD dolarına göre yazdık.

Amazon Kanada'da listelenen ürünler arasında, Galaxy Watch 4'ün 40 ve 44 milimetrelik versiyonları ile Galaxy Watch 4 Classic'in 42 ve 46 milimetrelik versiyonları yer alıyor. Fiyat farkları da tam olarak bu boyut farkından kaynaklanıyor. Amazon Kanada'da yer alan bilgilere göre 40 mm'lik Galaxy Watch 4 satın almak isteyen bir tüketici, 250 dolar ödeme yapacak. 44 mm'lik Galaxy Watch 4'ün fiyatı 280 dolar olarak girilmişken, 42 mm'lik Galaxy Watch 4 Classic'in fiyatı 340 dolar, 46 mm'lik Galaxy Watch 4 Classic'in fiyatı ise 370 dolar olacak gibi görünüyor.

Samsung'un Amazon Kanada'da listelenen yeni akıllı saatleri, bu ürünlerin teknik özelliklerini de açığa çıkarmış durumda. Bu özelliklere baktığımızda, Samsung'un yeni akıllı saatlerinin bazı versiyonlarının 247 mAh, bazılarının ise 361 mAh kapasiteli bataryalara sahip olacağını görebiliyoruz. Ayrıca uyku takibi, kan basıncı ölçümü, spor aktiviteleri takibi gibi özellikler de listelenmiş özellikler arasında yer alıyor. Yaşanan bu gelişme, Samsung'un yeni akıllı saatiyle ilgili tüm heyecanın kaybolmasına yol açmış durumda...

Kaynak : https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-watch-4-leak-amazon
18
3
3
2
0
Emoji İle Tepki Ver
18
3
3
2
0