• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Fold'un Ucuz Bir Sürümü Gelecek

Samsung'un Galaxy Fold'un Ucuz Bir Sürümü Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

12
6
5
1
0
Mobil dünyada 2019’un en çok beklenen cihazlarından bir tanesi hiç şüphesiz ki Samsung’un katlanabilir Galaxy Fold’du ancak cihazda yaşanan sorunlar sebebiyle çıkış tarihi ertelenmek zorunda kalınmıştı. Cihazın yeni çıkış tarihi yaklaştıkça nispeten satın alınabilir bir sürümünün de çıkacağıyla ilgili haberler çıkmaya başladı.

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold, bu sefer gerçekten çıkmaya oldukça yaklaşmış durumda. Şirketin cihazın çıkışını ertelemesinin sebebi ise cihazın erken aşamalarında çeşitli sorunlar çıkmış olmasıydı.

Koreli teknoloji şirketinin bu telefonu birçok kullanıcının ilgisini çekse de fiyatı, satın almadan önce iki kere düşünmeye sebep oluyor ancak çıkan haberlere göre Samsung, Galaxy Fold’un daha ucuz bir sürümü üzerinde çalışıyor.

Ucuz(!) katlanabilir telefon:

Samsung Galaxy Fold

SamMobile’da yer alan habere göre Samsung’un yeni çıkaracağı katlanabilir telefonunun model numarası SM-F700F olacak. Galaxy Fold’un seri numarasının SM-F900F olduğu düşünülürse bu iki telefonun birçok ortak noktayı paylaşacağını söyleyebiliriz. Şu an için haberin kaynağından alınabilen tek bilgi, yeni Galaxy Fold’un dâhili depolama alanının 256 GB olacağı. Pahalı olan Galaxy Fold’da ise bu alan 512 GB.

Yaklaşık 2.000 dolarlık bir fiyata sahip olan Galaxy Fold’un ucuz modelinin de çok “ucuz” olmasını beklememek gerekiyor. Samsung Galaxy Note10+’ın 1.100 dolardan satıldığı, 5G sürümünün ise 1.300 dolarlık fiyata sahip olduğu göz önüne alınırsa satın alınabilir Galaxy Fold’un da bu civarlarda bir fiyata sahip olacağını öngörebiliriz.

Kaynak : https://www.androidpolice.com/2019/08/30/samsung-may-be-working-on-a-cheaper-galaxy-fold-with-256gb-of-storage/
12
6
5
1
0
Emoji İle Tepki Ver
12
6
5
1
0