Marvel's Spider-Man: Miles Morales'in Ne Zaman PC'ye Geleceği Belli Oldu: Oyundan Fragman da Geldi [Video]

9
9
2
0
0
Marvel's Spider-Man: Miles Morales'in Ne Zaman PC'ye Geleceği Belli Oldu: Oyundan Fragman da Geldi [Video]
PlayStation, Marvel's Spider-Man'in yan oyunu olan Spider-Man: Miles Morales'in ne zaman PC'ye geleceğini açıkladı. Oyunun PC sürümü için bir fragman da paylaşıldı.

Sony’nin geliştirici stüdyosu Insomniac tarafından geliştirilen ve Marvel Çizgi Romanları’nın en popüler süper kahramanı Spider-Man’e odaklanan Marvel’s Spider-Man, 2018 yılında PlayStation oyuncuları için çıkış yaptı. Yapım, çıkışından itibaren oyuncular ve eleştirmenlerden oldukça olumlu yorumlar alarak tüm dünyada popüler hâle gelmeyi başardı. Oyun, yakın zamanda da Epic Games ve Steam üzerinden PC kullanıcılarıyla buluşarak oyuncuları sevindirdi.

Marvel’s Spider-Man’in spin-off’u olan ve bir diğer Örümcek Adam Miles Morales’e odaklanan Spider-Man: Miles Morales de 2020 yılında piyasaya çıkmıştı. İlk oyunun ardından bu yan oyunun PC için ne zaman çıkacağı merak ediliyordu. Şimdi ise beklenen haber geldi ve Spider-Man: Miles Morales’in PC’ye ne zaman geleceği resmen açıklandı.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, bu sonbaharda PC için geliyor

PlayStation, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşımla Spider-Man: Miles Morales’in PC için çıkış yapacağını bir fragman ile duyurdu. Fragmanda oyundan görüntülere yer verilirken, yapımın bu sonbahar ayları içerisinde PC için geleceği ifade edildi. Tam çıkış tarihi ile ilgili ise herhangi bir detay paylaşılmadı.

Karlı bir New York’ta maceradan maceraya atılmamızı sağlayan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Marvel’s Spider-Man ve yakında çıkış yapacak Marvel’s Spider-Man 2’nin arasında geçiyor. Yapım, Peter Parker’ın şehirden ayrılmasının ardından şehirde bir süreliğine tek Örümcek Adam olarak kalan Miles Morales’in yaşadıklarına odaklanıyor.

Tabii ki oyun ile ilgili heyecan verici bir kısmın da modlar olduğunu söyleyebiliriz. Marvel’s Spider-Man’in çıkışının ardından oyuncular, yapımdaki her şeyi değiştiren modları kullanmaya başladı. Örneğin Spider-Man karakterinin yaratıcısı Stan Lee, bir mod ile sevilen kahramanın yerine geçti ve ilginç görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı. Miles Morales oyunun PC için çıkışından sonra ne gibi şeylerle karşılaşacağımızı hep birlikte göreceğiz.

Kaynak : https://www.thegamer.com/spider-man-miles-morales-gets-pc-teaser-ahead-of-fall-launch/
9
9
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
9
2
0
0