Beklenen Mod Yayınlandı: GTA'nın Unutulmaz Karakteri CJ, Spider-Man Oldu [Video]

11
5
1
0
0
Beklenen Mod Yayınlandı: GTA'nın Unutulmaz Karakteri CJ, Spider-Man Oldu [Video]
Spider-Man Remastered için merakla beklenen malum CJ modu en sonunda yayınlandı. CJ, Spider-Man olarak New York halkını kurtarmaya başladı.

Spider-Man: Remastered’ın geçtiğimiz günlerde PC için yayınlanmasıyla birlikte her bilgisayar oyunu gibi Spider-Man de modçuların kurbanı oldu. Spider-Man, şu ana kadar birbirinden saçma karakterlere bürünmüşken en fazla beklenilen malum mod geçtiğimiz gün yayınlandı.

New York şehrinin bu seferki yeni kurtarıcısı GTA: San Andreas’ın hafızalara kazınan ve daha önce Stray için bir kediye bile dönüştürülen karakteri Carl Johnson, namıdiğer CJ oldu. On binlerce oyuncunun merakla beklediği bu mod, haliyle yoğun bir ilgi gördü. Spider-CJ, Spider-Man: Remastered’da şu şekilde boy göstermeye başladı:

Karşınızda CJ Spider-Man modu:

İşine bak Octopus:

Spider-Man: Remastered için yayınlanan CJ modu, oyunda sadece kostüm olarak kullanılabiliyor. Yani ana karakterimiz tam olarak CJ’e dönüşmüş durumda değil. Fakat mevcut kullanılabilen mod araçlarında herhangi bir karakteri kolaylıkla oyuna ekleyebilmenin yolu da oyun için yeni bir kostüm tasarlamaktan geçiyor. Spider-Man Remastered için oluşturulan CJ moduna bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Spider-Man: Remastered’ın gündem olan bir diğer moduysa şehrin kahramanını, bu kahramanı hayal eden Stan Lee’ye çeviriyordu. Bu modun detaylarına ulaşmak için de aşağıdaki içeriğimize göz atabilirsiniz:

Kaynak : https://mp1st.com/news/marvels-spider-man-remastered-pc-mod-adds-cj-from-gta
11
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
5
1
0
0