Netflix'in Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın'lı Dizisi "Andropoz"dan Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]

8
3
1
1
1
Netflix'in Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın'lı Dizisi "Andropoz"dan Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]
Netflix Türkiye, yeni dizisi Andropoz'dan ilk tanıtım fragmanını paylaştı. Dizi, oyuncu kadrosunda Engin Günaydın ve Tamer Karadağlı'ya yer veriyor.

Türkiye içeriklerini büyük bir hızla artırmaya devam eden Netflix, bugün komedi türündeki yeni dizisi “Andropoz”un ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Dizinin başrolünde Türk televizyonunu en sevilen isimlerinden Engin Günaydın ve Tamer Karadağlı yer alacak.

Netflix Türkiye’nin yayınladığı Andropoz tanıtım fragmanı, diziden sadece bir sahneye yer verdi. Sahne, dizinin konusunu da özetliyor, karakterimizin çıkacağı yolculuğun başlangıcını ve fikrini içeriyordu.

Andropoz tanıtım fragmanı:

Andropoz, oyuncu kadrosunda Engin Günaydın ve Tamer Karadağlı’nın yanı sıra Derya Karadaş, Turgut Tunçalp, Gülçin Santırcıoğlu, Şebnem Hassanisoughi, Yuliia Sobol, Doğa Zeynep Doğuşlu, Ergin Torun, Melissa Dilber ve Merih Dilber de yer alıyor.

Dizi, 50 yaşını geçen aile babası Yusuf’un kafasını değişime takmasını ve bu düşünce sonucunda çıkacağı maceraları konu alacak. Andropoz, 7 Ekim’de yayımlanacak.

8
3
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
8
3
1
1
1