Animasyon Severlere 10 Birbirinden Eğlenceli Dizi Önerisi: Hepsini Disney+'ta İzleyebilirsiniz!

13
1
1
0
0
Animasyon Severlere 10 Birbirinden Eğlenceli Dizi Önerisi: Hepsini Disney+'ta İzleyebilirsiniz!
Animasyon izlemekten keyif alan herkesin bayılacağı, her biri farklı türde 10 animasyon dizi önerimiz var! Şimdiden keyifli seyirler.

Animasyonlar özgün görsel anlatımları ve hayal gücüne sınırsız açık kapı bırakan yapılarıyla hem çocuklar hem de yetişkinler için harika içerikler. Ancak izleyecek keyifli bir animasyon bulmak bazen zor olabiliyor. Genellikle de seçeneklerin çokluğundan…

Bu listede hepsini Disney+'tan kolayca ve yüksek görüntü kalitesinde izleyebileceğiniz 10 başarılı animasyon serisini derledim. Siz de listede mutlaka yer almalıydı dedikleriniz varsa yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Disney+ aboneliği 'Disney+ Day' kapsamında 8-19 Eylül tarihleri arasında geçerli aylık yalnızca 23,99 TL! Eğer henüz Disney+ abonesi değilseniz buraya tıklayarak kolayca üye olup listedekileri ve çok daha fazla harika animasyonu izleyebilirsiniz.

Disney+'ta izleyebileceğiniz 10 animasyon dizi önerisi

Mickey'nin Muhteşem Dünyası

Mickey Mouse'un maceraları, muhtemelen çocukluğumuzun en büyük heyecanlarıydı. Peki sonra geri dönüp hiç tekrar izlediniz mi? Yetişkin olarak Mickey Mouse hikayelerini tekrar izlediğimde, çizimlerden ve hikayelerin ilginçliğinden kendimi alamadım. 

Listeye Mickey'nin Muhteşem Dünyası'nı ekledim ama Disney+'ta gerçekten 'tonla' Mickey içeriği var ve eğer animasyon seviyorsanız hepsine bir göz atın derim.

What If

Marvel Studios'un ilk animasyon dizisi olan What If, harika bir antoloji. Marvel sinematik evrenine eğlenceli ve sürprizlerle dolu bambaşka bir gözle bakmanızı sağlayan What If'te her bölümde farklı bir bildiğimiz Marvel hikayesi 'Ya Thor tek çocuk olsaydı?' gibi sorularla en baştan ele alınıyor.

Kısa Devre

Walt Disney Studios'un yetenekli sanatçıları ve ekibi, akıllarındaki fikirleri ortaya atarak bu fikirlerden yola çıktıkları kısa ama etkili animasyonlar yaratmışlar. Animasyon deyince gözleri parlayan bizlere de izlemek düşer! 

Benim favorilerimden biri olan Zenith'te büyülü bir geyik evrende oradan oraya zıplayarak yıldızları, takım yıldızları oluşturuyor. Ancak bir yerden sonra yolculuğunda beklenmedik bir gelişme oluyor…

Futurama

Herkesin en az bir kez bir yerlerde gördüğü ya da hayal ettiği bir şey; dondurularak yüz yıllar sonra uyansak, neler yaşardık? Futurama, bu soruya cevap veren inanılmaz keyifli bir animasyon. 

American Dad

Uzun soluklu ve yaratıcı bir animasyon serisi arıyorsanız American Dad tam size göre. CIA ajanı bir baba, çekirdek ailesi, onlarla birlikte yaşayan konuşan bir japon balığın ve 51. bölgeden kurtardıkları bir uzaylının maceraları, kulağa oldukça keyifli geliyor!

Bob's Burgers

Bir başka aile animasyon serisi Bob's Burgers. Bu kez ailemiz daha sıcak kanlı ve daha 'normal'. En azından evlerinde bir uzaylı yok… Hep birlikte bir burgerci işletmeye başlayan aile, tam olarak 'kendi yağlarında kavrulurken' biz de onların bu yolculuğunu izleyip eğlenceli maceralarına ortak oluyoruz.

The Great North

The Great North, Alaska'da yaşayan bir ailenin hayatla ve en çok da birbirleriyle mücadelelerini anlatan keyifli bir seri. İki sezonluk bu seride özellikle baba ve çocukların iletişimi üzerine yer yer güldüren yer yer de iç ısıtan pek çok ana tanıklık edeceksiniz.

Hit Monkey

Bir maymun ve bir hayalet birlikte Tokyo'nun yeraltı dünyasına dalıverse… Hit Monkey'de de olan bu. Bu iki absürt karakter, birlikte Tokyo yeraltı dünyasını alt etmek için fitili ateşliyor. 

Family Guy

Griffin ailesinin her bölümde daha da absürtleşen ve komikleşen maceralarının hepsini izlemediyseniz de, Family Guy'ı mutlaka duymuşsunuzdur. Eğer seriyi oturup en baştan güzelce izlemeyi hiç başaramadıysanız, şimdi tam sırası.

The Simpsons

Bir başka animasyon efsanesi ise tabii ki The Simpsons. Bu inanılmaz ailenin maceraları, hele de ilk bölümü 1989 yılında yayınlanmış olmasına rağmen hala izleyen herkesi güldürebilecek kadar güncel ve gerçek. Eğer Family Guy gibi The Simpsons'ı da bir türlü doğru dürüst izleyemediyseniz, Disney+'ta keyifle tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Disney+ aboneliği 'Disney+ Day' kapsamında 8-19 Eylül tarihleri arasında geçerli aylık yalnızca 23,99 TL! Tüm bu animasyon dizilerini ve çok daha fazlasını hemen izlemeye başlamak için buraya tıklayarak Disney+ abonesi olabilirsiniz!

Disney+ ile ilgili diğer içeriklerimize göz atmak isterseniz;

13
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
13
1
1
0
0