Breaking Bad'in Yıldızı Bob Odenkirk, Sette Fenalaşarak Hastaneye Kaldırıldı

61
2
2
1
0
Çoğunluğun Breaking Bad dizisiyle tanıdığı Saul Goodman karakterini canlandıran Bob Odenkirk, Saul Goodman'ı konu alan Better Call Saul dizisinin çekimleri sırasında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Sayısız ödüle layık görülen ve detaylarıyla her izlenişte ağızları açık bırakan Breaking Bad dizisi, başarısının hatırı sayılır bir kısmını karakterlerini canlandıran oyunculara borçlu desek yanlış olmaz. Tony Stark ile Robert Downey Jr. veya Loki ile Tom Hiddlestone nasıl ayrılmazsa, dizinin sevenleri için de Jesse Pinkman ve Walter White gibi karakterler bu konuma gelmiş durumda.

Bu akla kazınmış karakterlerden Saul Goodman’ı canlandıran Bob Odenkirk’ten maalesef hayranlarını üzecek bir haber geldi. Bilgilere göre oyuncu, Saul Goodman’ın değişimini konu alan Better Call Saul dizisinin çekimleri sırasında fenalaştı.

Geceyi hastanede geçirdi:

Saul Goodman

Güncel olarak Better Call Saul dizisinin altıncı ve son sezonu üzerinde çalışan Bob Odenkirk  Amerika Birleşik Devletleri’nin New Mexico eyaletinde gerçekleştirilen çekimler sırasında bir anda yere yığıldı. Yardımına yetişen ekip arkadaşlarının çağırdığı ambulansla hastaneye kaldırılan Odenkirk, bilgilere göre geceyi hastanede geçirdi.

58 yaşındaki oyuncunun fenalaşma sebebi ya da hastanede ne kadar kalacağı hakkında bir açıklama yapılmadı. Oyuncuya yakın olan fakat ismini paylaşmayan bir kaynak, Odenkirk’ün tedavi altında olduğunu ve fenalaşmanın sebebini bulmak için incelemelerin yürütüldüğünü söyledi.

Better Call Saul dizisini izlediyseniz spoiler konusuna dikkat ederek düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. İzlemediyseniz ve izleyecek bir şeyler arıyorsanız, iyi niyetli fakat şanssız bir avukat olan Jimmy McGill’in, iyi niyetini yitirmiş olan Saul Goodman’a dönüşümünü anlatan bu diziye bir şans verebilirsiniz.

Kaynak : https://variety.com/2021/tv/news/bob-odenkirk-hospitalized-collapse-better-call-saul-1235029033/
61
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
61
2
2
1
0