4,5 Milyon Aboneli Türk YouTuber, Chelsea - Liverpool Maçında Sahaya Girdi

480
89
17
16
11
Türkiye'de gerçekleşen Süper Kupa maçında taraftar sahaya indi. Yaklaşık bir dakika kadar aksayan oyun daha sonrasında kaldığı yerden devam etti. Sahaya inen taraftarın kim olduğunu görenler ise fazlasıyla şaşırdı.

Bugün Türkiye saati ile 22.00'da başlayan Chelsea - Liverpool maçı, fazlasıyla ilginç anlara sahne oldu. Ünlü Türk Youtuber, maçın oynandığı esnada sahanın içerisine girdi.

YouTube üzerinde 4,5 milyondan fazla takipçiye sahip olan "Deli Mi Ne?" kanalının sahibinin sahaya girmesinin ardından güvenlik görevlileri de fotoğraflarda gözüktü.

Deli Mi Ne? kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz'ın kaçışı çok uzun sürmedi. Kısa zamann içerisinde güvenlik görevlileri tarafından yakalanan Yılmaz, sahanın dışarısına çıkarıldı.

Ali Abdülselam Yılmaz'ın böyle bir hareketi neden gerçekleştirdiği henüz bilinmiyor. Chelsea - Liverpool Süper Kupa Maçı'nın 14. dakikasında sahaya atlayan Yılmaz ilk iş olarak koşarak kalenin içerisine doğru yöneldi.

deli mi ne

Yayını gerçekleştiren kuruluşun kuralları gereği sahaya giren taraftar televizyon ekranlarına yansıtılmadı. 1 dakika kadar süren koşuşturmacanın ardından maçın kaldığı yerden devam ettiği de gelen bilgiler arasında.

480
89
17
16
11
Emoji İle Tepki Ver
480
89
17
16
11