Hepsiburada, Basketbol Milli Takımlarının Ana Sponsoru Oldu

4
1
0
0
0
Hepsiburada ve Türkiye Basketbol Federasyonu, bir anlaşma imzaladı. Dev e-ticaret platformu, bu anlaşmayla milli takımların iki yıl boyunca ana sponsoru olacak.

11 milyondan fazla müşterisiyle Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olan Hepsiburada, Türkiye Basketbol Federasyonu’yla bir anlaşma imzaladı. Dev platform, bu anlaşmayla birlikte basketbol milli takımlarının ana sponsoru oldu.

İmza töreni TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu ve Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin’in katılımıyla İstanbul’da gerçekleşti. Törene TBF Yönetim Kurulu Üyeleri ve Hepsiburada yöneticileri de katıldı.

Hepsiburada, iki yıl boyunca milli takımların ana sponsorluğunu üstlenecek

“E-Ticaretin Milli Takımı” olarak nitelendirilen hepsi burada TBF ile imzalanan anlaşmayla birlikte önümüzdeki 2 yıl boyunca milli takımların ana sponsoru olarak karşımıza çıkacak.

TBF Başkanı Türkoğlu, şirketin milli takımların ana sponsoru olmasından mutluluk duyduklarını ifade ederken Hepsiburada CEO’su ise basketbol milli takımlarına bu şekilde destek vermekten gurur duyduklarını belirtti.

Kaynak : https://www.tbf.org.tr/haber/turkiye-basketbol-federasyonu-ile-hepsiburada-arasinda-sponsorluk-sozlesmesi-imzalandi-2023-06-07#gallery-1
4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0