Jeremy Renner, Hawkeye'ın Tanıtım Videosunu 'Gizli Kapaklı' Paylaştı

14
7
4
1
1
Jeremy Renner, Hawkeye'ın Tanıtım Videosunu 'Gizli Kapaklı' Paylaştı
Hayranlar tarafından uzun zamandır istenen ve beklenen, bu senenin başında geleceği açıklanan Hawkeye dizisinin fragmanı ortaya çıktı. San Diego Comic-Con 2019 bünyesinde yayınlanan fragmanda Hawkeye ve Kate Bishop’ın çizimleri yer alıyor.

Marvel, geçtiğimiz cumartesi bu sene düzenlenen San Diego Comic-Con etkinliğinde yeni projelerini paylaştı. Bu projelerden bir tanesi de uzun zamandır beklenen Hawkeye dizisi. Hawkeye karakterini canlandıran Jeremy Renner, diziyle ilgili yayınlanan tanıtıdım videosunu Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Videoda Clint Barton ve Kate Bishop’un çizimleri görünüyor.

Dizide Hawkeye’ın genç Kate Bishop’ı kendisi gibi bir okçu olarak yetiştirmesi anlatılacak. Kate karakterini kimin canlandıracağı henüz açıklanmadı. Bu arada dizide Avengers: Infinity War ve Avengers: End Game arasında beş yıllık boşlukta Hawkeye’ın Ronin olarak neler yaptığı da anlatılacak.

Dizi, Marvel hayranları tarafından uzun zamandır isteniyordu ve bu senenin başlarında duyurulmuştu. Renner, verdiği bir röportajda Marvel’ın birçok şey hakkında birçok planı olduğunu söylemişti. Verdiği bu röportajda 21 tane film yapmanın çok zor olduğunu ancak bu filmlerle hayranları tatmin ettiklerini düşündüğünü de söyleyen Renner, bulunduğu yeri hayranlara borçlu olduğunu eklemişti. Bir not olarak ekleyelim, Hawkeye dizisi; Loki, WandaVision, What If...? ve The Falcon and the Winter Soldier isimli dizilerle birlikte Disney+ orijinal serileri arasına giriş yapacak.

Bu arada özetlemek gerekirse ilerleyen dönemde çıkacak Marvel yapımları arasında 1 Mayıs 2020 tarihinde Black Widow, 2020 sonbaharında The Falcon and The Winter Soldier, 6 Kasım 2020’de The Eternals, 12 Şubat 2021’de Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, 2021 ilkbaharında WandaVision ve Loki, 7 Mayıs 2021’de Doctor Strange in the Multiverse of Madness, 2021 yazında What If...?, 2021 sonbaharında Hawkeye ve son olarak 5 Kasım 2021’de Thor: Love and Thunder seyircilerle buluşacak..

Kaynak : https://comicbook.com/marvel/2019/07/21/hawkeye-tv-series-disney-plus-spoilers-teaser-comic-con-jeremy-renner/
14
7
4
1
1
Emoji İle Tepki Ver
14
7
4
1
1