Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro'lu Film "Killers of the Flower Moon"dan Yeni Fragman Geldi

10
0
0
0
0
Apple TV+'ın sinema sektörüne damga vuracak filmi Killers of the Flower Moon'dan yeni fragman geldi. Efsane yönetmen Martin Scorsese imzalı film, Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro'yu tekrar bir araya getiriyor.

Rakiplerini geçerek lider içerik platformu olmaya kafayı koyan Apple TV+, yakın zamanda bu yoldaki en büyük yapımlarından ‘Killers of the Flower Moon’ın ilk fragmanını yayınlamıştı. Şimdi ise büyük heyecanla beklenen filmden yepyeni bir fragman geldi.

Yönetmen koltuğunda yaşayan efsane Martin Scorsese’nin oturduğu Killers of the Flower Moon, oyuncu kadrosuyla da fazlasıyla ilgi toplamayı başaracak. Film, başrolde Leonardo DiCaprio, Robert De Niro ve Lily Gladstone gibi yıldız isimlere yer veriyor.

Killers of the Flower Moon'ın ikinci fragmanı:

Killers of the Flower Moon'dan daha önce paylaşılan fragman:

Killers of the Flower Moon konusu:

killers of the flower moon

Gerçek bir hikâyeye dayanan yapım, 1920’li yıllarda, ABD’nin Oklahoma eyaletinde Osage halkının topraklarında büyük petrol yataklarının keşfedilmesinin ardından cinayete kurban gitmelerini  konu alıyor. David Grann’ın çok satanlar arasına girmeyi başaran kitabından uyarlanan filmde, o zamanlar yeni kurulan FBI'ın cinayetleri nasıl araştırdığına da değiniliyor.

Killers of the Flower Moon oyuncu kadrosu:

Film, Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun yanı sıra Lily Gladstone, Jesse Plemons, Tantoo Cardina, John Lithgow, Brendan Fraser, Cara Jade Mayers ve pek çok ismi kadrosunda bulunduruyor.

Killers of the Flower Moon yayın tarihi:

Killers of the Flower Moon, 20 Ekim 2023’te sinemalarda olacak. Bu tarihin sonrasında ise Apple TV+'ta çıkış yapacak.

10
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
0
0
0
0