Samsung Türkiye'den Apple'a Gönderme: Hem de Kapısının Önünde! [Video]

126
17
11
4
1
Samsung, Apple ile olan sürtüşmelerine bir yenisini daha ekledi. Şirket, Apple'ın İstanbul'daki mağazasının hemen önünde bulunan reklam panosunu kiraladı. İşte Samsung'un Apple'a yaptığı gönderme...

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 10 Ağustos'ta gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde en yeni ürünlerini tanıttı. Bu bağlamda; Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Fold4, Galaxy Watch 5 karşımıza çıktı. Şimdiyse Samsung Türkiye'den çok konuşulacak ve gündeme bomba gibi düşecek bir hamle geldi. Şirket, İstanbul'daki Apple Store önünde bulunan reklam panosunu kiraladı ve Apple'a göndermede bulundu.

Akıllı telefon dünyasında sıkı bir rekabet olduğu aşikar. Üstelik yalnızca markalar değil, tüketiciler de sevdikleri markaları aşırı derecede savunuyorlar. Samsung Türkiye'nin son hamlesi ise bu tartışmaları artıracak türden. Şirket, Bağdat Caddesi'nde bulunan Apple Store'un hemen önünde, yeni telefonlarının diğer tüm akıllı telefonlardan daha büyük olduğunu söylüyor. Üstelik reklam panosunda yayınlanan videoda Apple Store, Galaxy Flip4'ten oluşan oklarla özellikle gösteriliyor.

Samsung telefonlarla ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

İşte Samsung'un göndermeli reklamı

Samsung

Samsung, 10 Ağustos'taki Galaxy Unpacked için hazırladığı tanıtımlarda, katlanabilir ekranlı telefonlarını "küçüktür" simgesi olarak kullanmış, "Bugün < 10 Ağustos" ve "Yeni Galaxy > Şimdiki Telefonlar" gibi ifadeler kullanmıştı. İşte bu sloganlar, Apple'ın Bağdat Caddesi'ndeki mağazası için tekrar kullanıldı. Sloganlar üzerinde ufak değişiklikler yapan Samsung Türkiye, Galaxy telefonların Apple'dan daha iyi olduğunu iddia ediyordu.

İşte Samsung'un İstanbul Apple Store önündeki reklamı:

Samsung'un Apple Store önündeki reklamıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz...

Akıllı telefonunuzu değeri karşılığında verip, Samsung'un en yeni Galaxy telefonlarıyla tanışmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

126
17
11
4
1
Emoji İle Tepki Ver
126
17
11
4
1