• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı 61 TL Olan Oyun, Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz

Steam Fiyatı 61 TL Olan Oyun, Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oynanabilir

10
9
4
3
1
Steam, hafta sonu boyunca ücretsiz olan oyun kampanyalarına bir yenisini ekledi. Platform şimdi, 1 Kasım'da lansman yapacak olan Citade: Forged with Fire isimli oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak sunuyor.

Valve'ın sahip olduğu, dünyanın en popüler çevrimiçi oyun mağazası Steam, belirli dönemlerde oyunseverler için büyük indirimler uyguluyor. Ancak platform, bazı dönemlerde de oyunları sınırlı bir süreliğine ücretsiz olarak sunuyor. Steam böylelikle, oyunların daha çok oyuncu tarafından oynanabilmesini ve sirkülasyonu arttırmayı amaçlıyor. 

Steam şimdi ise, 61 TL karşılığında satın alınabilen bir oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak sunacak. Oyunseverler, ücretsiz olarak deneyimledikleri bu oyunu satın almaya karar verirlerse, önümüzdeki haftanın başına kadar yüzde 30 indirimli olarak satın alabilecekler. Dilerseniz şimdi, "Citadel: Forged with Fire" isimli bu oyunun neler sunduğuna daha yakından bakalım.

Citadel: Forged with Fire

MMORPG türünde bir oyun olan Citadel: Forged with Fire'ın daha piyasaya sürülmeden "Skyrim"e benzeyeceğini söyleniyordu. Aslına bakacak olursak öyle de oldu. Oyun, Skyrim'in birebir kopyası değil ancak yine de iki oyun arasında büyük benzerlikler bulunuyor. Ayrıca oyun, Harry Potter evreninden de bazı izler taşıyor.

Bu fantastik oyundaki amaç, büyücülük yeteneklerinizi güçlendirmek ve kendinize ait bir bölge oluşturmak. Bu bölgede iyi ittifaklar kurarsanız, avantajlı bir hale geliyorsunuz. Çünkü oyunda eğer bir grubunuz yoksa herkes rakibiniz ve onlarla bir şekilde savaşmak zorunda kalıyorsunuz. 

Citadel: Forged with Fire

Citadel: Forged with Fire, ilk kez 2017 yılında piyasaya sürüldü ancak iki yıldır erken erişimdeydi. Geliştirici ekip olan Blue Isle, oyunun küresel lansmanını 1 Kasım itibarıyla yapacak ve bu tarihten itibaren oyun, ilk tam sürümünü almış olacak. Anlaşılan o ki Blue Isle, oyunun lansmanını yapmadan önce sesini daha büyük kitlelere duyurmak istiyor.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenler

  • Steam hesabınıza giriş yapın ve oyunun mağaza sayfasına erişin.
  • Oyunun sayfasında zaten ücretsiz kampanyayı, geçerlilik süresini, indirimli satın alma opsiyonunu ve "Oyunu Oyna" butonunu göreceksiniz.
  • Oyunu Oyna butonuna tıkladığınızda oyun bilgisayarına indirilecektir. 

İndirme ve ilk çalıştırma işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte Citadel: Forged with Fire'ı oynamaya hazırsınız demektir. Eğer oyun hoşunuza giderse ve satın almak isterseniz, kampanya boyunca 42.70 TL karşılığında oyunu kalıcı olarak elde edebilirsiniz.

Kaynak : https://invisioncommunity.co.uk/play-citadel-forged-with-fire-for-free/
10
9
4
3
1
Emoji İle Tepki Ver
10
9
4
3
1