The Crew 2, Steam'de Hafta Sonuna Özel Ücretsiz Oldu

16
14
6
1
0
Steam, The Crew 2 isimli popüler yarış oyununu hafta sonuna özel ücretsiz hale getirdi. Buna ek olarak bir de yüzde 80'lik indirim kampanyası başlatan Steam, bu indirimle oyunun yalnızca 45 TL'ye satın alınabilmesine imkan tanıyor. İndirim kampanyası da yine önümüzdeki hafta başına kadar geçerli.

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, hafta sonuna özel bir kampanya başlattığını duyurdu. Valve'ın kullanıma sunduğu platform, düzenlediği etkinlik kapsamında popüler yarış oyunlarından bir tanesi olan The Crew 2'yi ücretsiz hale getirdi. Oyuncular, bu kampanya ile hafta sonu boyunca The Crew 2'ye ücretsiz olarak erişebilecekler.

Steam, hafta sonu boyunca ücretsiz hale getirdiği The Crew 2 için bir de indirim yaptı. Hafta başına kadar devam edecek bu indirimle oyuncular, normal koşullarda 225 TL'ye satın alabilecekleri oyuna yalnızca 45 TL karşılığında sahip olabilecekler. Oyunu satın almayı düşünür müsünüz bilemeyiz ancak The Crew 2'yi ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız, indirme işlemine bir an önce başlamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Zira oyunun yalnızca indirilmesi saatlerinizi alacaktır.

The Crew 2

Ubisoft tarafından yayınlanan ve 2018 yılında oyuncuların beğenisine sunulan The Crew 2, oldukça uzun bir hikayesi olan oyun. Bu süreçte yalnızca otomobillerle değil, hava ve deniz araçlarını da deneyimleyebileceğiniz The Crew 2, yarış oyunları hayranları tarafından tam not almayı başarmıştı. İşte bu oyun şimdi, önümüzdeki haftanın başına kadar ücretsiz olarak oynanabilecek.

The Crew 2'nin sistem gereksinimlerine baktığımızda, bu oyunu yüksek ayarlarda oynayabilmek için Intel Core i5-4690K işlemci, NVIDIA GeForce GTX 1060 ekran kartı ve en az 8 GB RAM'e ihtiyaç duyulduğunu görüyoruz. Orta ayarlar da bana yeter diyen takipçilerimiz, bir nebze daha zayıf bilgisayarlarla da bu oyunu oynayabilirler. Peki Steam'in ücretsiz hale getirdiği The Crew 2'yi nasıl Steam hesabınıza ekleyeceksiniz?

The Crew 2

The Crew 2'yi ücretsiz olarak indirmek için yapmanız gerekenler

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Buradaki bağlantıyla The Crew 2'nin mağaza sayfasına ulaşın.
  • "Oyunu oyna" butonuna tıklayın.
  • İndirme işlemlerini başlatın.
16
14
6
1
0
Emoji İle Tepki Ver
16
14
6
1
0