Heyecanla Beklenen Xiaomi 13 Ultra'nın Tanıtım Tarihi Sızdırıldı: Ama Türkiye’ye Gelmeyeceği İddia Ediliyor

5
2
1
1
0
Xiaomi’nin yeni amiral gemisi 13 Ultra’yı çok yakın bir tarihte tanıtacağı ve piyasaya süreceği sızdırıldı.

Geçen yılın Temmuz ayında piyasaya sürülen Xiaomi 12S Ultra’nın ardından bu kadar çabuk bir şekilde Xiaomi 13 Ultra hakkında konuşmak için biraz erken, evet. Ancak Xiaomi bizle aynı düşünmüyor gibi görünüyor.

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi 13 Ultra’yı çok yakın bir zamanda tanıtmayı planladığı ortaya çıktı. Teknoloji devinin bu yılki Ultra'yı piyasaya sürmeye hazır olduğuna dair iki sağlam gösterge mevcut.

Xiaomi 13 Ultra, bu ay içerisinde tanıtılacak, ama bize kötü haber var

Xiaomi 12S Ultra, geldiğinde pazardaki en iyi kameraya sahip amiral gemisiydi, ancak ne yazık ki cihaz sadece Çin'e özel çıkarıldı. Bu, Xiaomi 13 Ultra ile değişecek zira telefonun bu ay geleceği ve küresel pazarda satışa çıkacağı, Leica tarafından onaylandı.

Ayrıca Çin menşeli bir satış mağazasının sitesinde de Xiaomi etkinliğinin 18 Nisan’da gerçekleşeceği söyleniyordu.

Xiaomi

bu da Leica’nın ‘Bu ay görüşürüz’ demesini anlamlandırıyor.

Ancak bir kötü haber var: Bu ‘küresel pazar'ın içerisinde, iddiaya göre de olsa nedense biz yer almıyoruz. Bizle birlikte Hindistan, Endonezya ve Japonya da Xiaomi 13 Ultra’nın piyasaya sürülmeyeceği ülkeler arasında yer alıyor.

Türkiye haricinde, özellikle de bu gibi markaların odağında büyük bir kısmı kaplayan Hindistan'ın dışarıda tutulması oldukça enteresan. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/xiaomi_13_ultra_is_launching_globally_this_month-news-58147.php
5
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
1
1
0