• Anasayfa
 • Oyun
 • Tüm Masanızı Kaplayacak 90x40 Mousepad Önerileri

Mouse ve Klavyenizi Aynı Anda Üzerine Koyabileceğiniz Devasa Mousepad Önerileri

14
7
3
3
1
Gerçek bir oyunsever bilir ki iyi bir mousepad en az bir mouse ve klavye kadar önemlidir. Oyun performansını direkt olarak etkileyen bu önemli aksesuar için en sık önerilen tür ise 90x40 cm mousepad modelleridir. Sizin için her bütçeye uygun, farklı özellikleri ile öne çıkan 90x40 mousepad listesi hazırladık.

Kendinize hayalinizdeki her oyunu çalıştıran bir bilgisayar aldınız. Tam elinize uygun bir mouse ve klavye de alarak sistemi tamamen kurduğunuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü hem mouse’unuzu hem de klavyenizi yerleştirebileceğiniz bir mousepad en az bu aksesuarlar kadar önemlidir. Oyunseverler tarafından en rahat kullanım sunduğu kabul edilen ise 90x40 mousepad modelleridir.

90x40 mousepad modelleri alışık olmayan kullanıcılar için fazla büyük gibi görünebilir. Ancak hem klavyenin hem de mouse’un kaymaması için kullanılabilecek en verimli modeller bunlardır. Henüz bir tane satın almadıysanız listemizdeki her bütçeye uygun, farklı özellikler sunan 90x40 mousepad modellerini inceleyin ve kullanıcı alışkanlıklarınıza en uygun modeli seçerek oyun keyfinizi maksimuma çıkarın.

Her bütçeye uygun 90x40 mousepad modelleri:

 • PORGE Gamer Mousepad / 29 TL
 • XRades 2020 Model Mousepad / 49 TL
 • XRades 24 Model Mousepad - 49 TL
 • Digipod Razer Goliathus 90x40 Mousepad - 59 TL
 • Microcase Oyuncu Mousepad - 60 TL
 • World Map Gaming Mousepad - 64 TL
 • John Wick 90x40 Mousepad - 88 TL
 • Orico 90x40 Mousepad - 162 TL
 • Led Lights Dünya Desenli Mousepad - 179 TL
 • Valkyrie RGB 90x40 Mousepad - 304 TL

Işıl ışıl her yer: Valkyrie RGB 90x40 Mousepad

Valkyrie RGB 90x40 Mousepad

 • Fiyatı: 304 TL

Valkyrie RGB 90x40 Mousepad, odanın ışığını kapatıp yalnızca bilgisayarın ışığı ile oyun oynamayı seven kullanıcılar için 7 farklı renk sunuyor. Micro USB bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlayarak çalıştırabileceğiniz mousepad, göz yormadan hoş bir ambiyans sağlıyor. Mikrofiber yapısı sayesinde leke ve su geçirmediği gibi en hassas mouse hareketlerine bile duyarlı bir yüzeye sahip. Ürünün gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Dünyanın ışığı elinizin altında: Led Lights Dünya Desenli Mousepad

Led Lights Dünya Desenli Mousepad

 • Fiyatı: 179 TL

Renkli ışıklar yayan bir mousepad almak istiyorum ama öyle dümdüz bir şey olmasın diyenler için Led Lights Dünya Desenli Mousepad tam aradıkları ürün. Micro USB bağlantısı ile bilgisayara bağlayarak çalıştırabileceğiniz mousepad üzerinde özel olarak tasarlanmış bir dünya haritası kullanıcıları bekliyor. Kauçuk yüzey yapısı sayesinde sert mouse hareketlerinizi bile kontrol altında tutabilirsiniz. Ürünün gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kullanıcılara kılavuz görevi görüyor: Orico 90x40 Mousepad

Orico 90x40 Mousepad

 • Fiyatı: 162 TL

Orico 90x40 Mousepad ışıklı olmasa da karanlıkta parlayan yüzey deseni ile dikkat çekiyor. Desen yalnızca şık olmakla kalmıyor aynı zamanda mouse hareketlerini düzenleyebileceğiniz bir nevi kılavuz görevi görüyor. Yıkanabilir yapısı sayesinde çok daha uzun bir kullanım ömrü sunan mousepad, en hassas mouse hareketlerine duyarlı bir yüzey yapısına sahip. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Masayı hareketlendirmek isteyenlere: John Wick 90x40 Mousepad

John Wick 90x40 Mousepad

 • Fiyatı: 88 TL

Gelelim biraz daha hareketli mousepad modellerine. Son yılların gözde film karakteri John Wick’in özel tasarım bir desen olarak yüzeye işlendiği John Wick 90x40 Mousepad modeli, 3 mm kalınlığa sahip. Kauçuk taban yapısı sayesinde en ufak bir kayma bile yapmayan mousepad, üzerindeki sık dokulu yapısı sayesinde mouse hareketlerinin kontrolünün tamamen sizin elinizde olmasını sağlıyor. Ürünün gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ben kendi dünyamın ışığı olurum diyenler için: World Map Gaming Mousepad

World Map Gaming Mousepad

 • Fiyatı: 64 TL

World Map Gaming Mousepad modeli, Led Lights Dünya Desenli Mousepad modeli üzerinde bulunan dünya haritası deseninin birebir aynısını yüzeyinde barındırıyor ancak tek farkı ışıklandırmasının olmaması. Kauçuk taban yapısı sayesinde bir milim bile yerinden oynama yapmayan model, yüzeyin her bir alanını dilediğiniz gibi kullanmanıza imkan sağlıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Masaya hayallerimizi koyalım: Microcase Oyuncu Mousepad

Microcase Oyuncu Mousepad

 • Fiyatı: 60 TL

Elinizin altında mutlaka dünya haritası olacak değil, Microcase Oyuncu Mousepad sistemi ile Güneş Sistemi’nde bulunan gezegenler elinizin altına geliyor. Elbette modelin en dikkat çeken özelliği deseni değil, kenar yapısı. Özel dikişli kenar yapısı sayesinde en çok aşınan noktalar olan mousepad kenarlarına özel bir koruma sağlıyor ve bu sayede çok daha uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Her yere yanınızda götürün: Digipod Razer Goliathus 90x40 Mousepad

Digipod Razer Goliathus 90x40 Mousepad

 • Fiyatı: 59 TL

Digipod Razer Goliathus 90x40 Mousepad, Orico 90x40 Mousepad modeli ile benzer bir yapıya sahip. Tek farkı ise bu modelin desen renklerinin yeşil ağırlıklı olması. Desen yerleşimi kullanıcılara mouse kullanımı için bir nevi kılavuz görevi görüyor. 3 mm kalınlığa sahip olan modelin kolay taşınabilir yapısı sayesinde dilediğiniz yere götürebilir ve oyun keyfinizi hız kesmeden sürdürebilirsiniz. Ürünün n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Fantastik desenler: XRades 24 Model Mousepad

XRades 24 Model Mousepad

 • Fiyatı: 49 TL

XRades 24 Model Mousepad için model değil, modeller demek çok daha doğru olacak çünkü bir oyun tutkunun mousepad üzerinde görmek istediği neredeyse tüm desenler bu ürün üzerine yerleştirilebiliyor. Yalnızca oyunların değil, farklı popüler figürlerin de desenlerini mousepad üzerinde görmeniz mümkün. Üstelik tüm modeller yıkanabilir. Ürünün n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Minimal desenler: XRades 2020 Model Mousepad

XRades 2020 Model Mousepad

 • Fiyatı: 49 TL

XRades 2020 Model Mousepad modelleri ile XRades 24 Model Mousepad modelleri yapısal olarak aynı ürünlerden oluşuyor. 2020 modellerin farkı ise çok daha minimal ve farklı tasarıma sahip desenler sunması. Bu modellerin daha çok ofisine şıklık katmak isteyen tasarımcılara hitap ettiğini söylemek mümkün. XRades 2020 Model Mousepad de tamamen yıkanabilir yapıda ürünlerdir. Ürünün n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyat arayanlara: PORGE Gamer Mousepad

PORGE Gamer Mousepad

 • Fiyatı: 29 TL

Ben o paraya mouse alırım, uygun fiyatlı bir şey yok mu diyenler için buyrun PORGE Gamer Mousepad modelleri. Tüm modellerin kalınlığı 3mm ve yıkanabilir bir yüzey yapısına sahip. Sık dokunmuş özel yüzeyi sayesinde tüm mouse modelleri ile uyumlu çalışabiliyor. Üstelik mousepad üzerinde görmek istediğiniz onlarca farklı desen seçeneğini sunuluyor. Ürünün n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunseverlerin oyun keyfini ikiye katlayacak, her bütçeye uygun 90x40 mousepad modellerini listeledik ve ürünlerin öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Listemizdeki ürünlerin fiyatları, farklı alışveriş sitelerinde yer alan farklı kampanyalara göre değişiklik gösterebilir. 

14
7
3
3
1
Emoji İle Tepki Ver
14
7
3
3
1