İsmail Ege Şaşmaz, Barış Akarsu Filmindeki Görüntüsünü Paylaştı: Kayıp İkizi Bulunmuş Gibi

14
3
3
1
1
İsmail Ege Şaşmaz, Barış Akarsu Filmindeki Görüntüsünü Paylaştı: Kayıp İkizi Bulunmuş Gibi
Elim bir trafik kazası sonucunda 2007 senesinde aramızdan genç yaşta ayrılan, ülkemizin belki de Cem Karaca ve Barış Manço’dan sonraki Rock yıldızı olacak olan genç yeteneği Barış Akarsu’nun hayatı film oluyor. Onu canlandıran aktör İsmail Ege Şaşmaz, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ile hepimizi duygulandırdı.

Barış Akarsu kısacık hayatına sığdırdığı başarıları, şarkılarıyla ve yüzündeki güzel gülümsemesiyle hepimize kendisini çok sevdirmişti. Kendisi Akademi Türkiye şampiyonuydu ve aynı zamanda dizilerde de rol alıyordu. O zamanlar kendisi için ‘Cem Karaca ve Barış Manço’dan sonra Türk Rock müziğinin meşalesini taşıyacak’ deniyordu.

Bir trafik kazası sebebiyle aramızdan ayrıldığında henüz 28 yaşındaydı. Hepimizin yüreği dağlanmıştı. Üstünden çok zaman geçti ve şimdi hepimiz onu renkli kişiliği ve coşkulu şarkılarıyla hatırlıyoruz. Bildiğiniz gibi Barış Akarsu’nun hayatını anlatan bir film çekiliyor. Filmde Akarsu’yu canlandıran İsmail Ege Şaşmaz, paylaştığı fotoğraf ile herkesi duygulandırdı.

Barış Akarsu’nun kayıp ikizi bulunmuş gibi

()

Genç yaşta hayatını kaybeden başarılı şarkıcı Barış Akarsu’nun 28 yıllık hayatını anlatan ‘Barış Akarsu: Merhaba’ filmi, önümüzdeki Kasım ayında sinemalarda izleyiciyle buluşacak. Filmin daha önce ufak bir fragmanı yayınlanmıştı ancak burada Akarsu’yu canlandıran aktör İsmail Ege Şaşmaz’ın nasıl göründüğünü göremiyorduk.

Şaşmaz, Instagram hesabında dün Akarsu rolünde çekildiği bir fotoğrafı paylaştı. Sosyal medyada ses getiren bu fotoğrafta Şaşmaz, Barış Akarsu’nun yıllar sonra ortaya çıkan kayıp ikizi gibi görünüyor. Görünce insanı yıllar öncesine götüren bir fotoğraf…

Filmde İsmail Ege Şaşmaz’ın yanı sıra Almila Ada, Şafak Pekdemir, Ebru Nil Aydın, Aslıhan Kapanşahin, Burak Satbıol, Metin Coşkun ve Hüseyin Avni Danyal yer alıyor. 

'Barış Akarsu Merhaba' filminin fragmanı: 

14
3
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
14
3
3
1
1